Hlavní navigace

Kinosvět

Majitel televize Joj koupil od Leoše Pohla programy Československé filmové společnosti

Společnost Slovenská produkčná koupila stoprocentní podíl ve společnosti Československá filmová společnost, kterou vlastnil ostravský podnikatel Leoš Pohl a do jejíhož portfolia patří televizní stanice CS film, CS mini, Horor film, War TV, Kinosvět…

11. 2. 2019 15:04

Programy Leoše Pohla investují do vlastní tvorby přes deset procent celkových nákladů

Československá filmová společnost, která provozuje placené televizní kanály CS film, WAR svět válek, CS mini a Horor film i volně dostupný dokumentární Kinosvět, připravuje na příští rok ve vlastní produkci šest dokumentárních magazínů, dvě doku…

Videotéka Film Popular: Nejlevnější tuzemská VoD služba nově i v HbbTV prostředí

Představujeme první dojmy a zkušenosti z hybridní aplikace videotéky Film Popular. Součástí článku je i soutěž o tři roční přístupy do online archivu pořadů stanic Leoše Pohla.

12. 11. 2018 0:00
Doba čtení: 2 minuty

HbbTV vysílání stanic Leoše Pohla umožní přístup do videotéky Filmpopular

Stanice ze skupiny Československé filmové společnosti podnikatele Leoše Pohla nabízejí pomocí HbbTV aplikace přístup do videotéky Filmpopular. Hybridní vysílání tak umožní sledování pořadů z nabídky stanic WAR Svět válek, dokumentárního Kinosvět a…

Dokumentární kanál Kinosvět inovoval svoji hybridní HbbTV aplikaci

Televizní program Kinosvět, který sám sebe charakterizuje jako „televizi záhad a tajemství“ a patří spolu se stanicemi WAR TV, CS film, CS mini a Horor film do skupiny Československá filmová společnost ostravského podnikatele Leoše Pohla,…

Portál Film Popular nabízí tisíce videí, ze tří stovek titulů je osmnáct filmů a seriálů v HD

Velký podíl na HD tvorbě tvoří české dokumenty a další pořady sesterské stanice Kinosvět. Celkový počet videí, které videoportál nabízí, v současnosti dosahuje téměř dvou tisíc.

Doba čtení: 14 minut

Do pondělí bude přeladěno šest vysílačů Regionální sítě 7. Změna se týká i HD kanálů České televize

UVNITŘ MAPA POKRYTÍ – Přelaďování se týká šesti lokalit a proběhne vždy v ranních hodinách od tohoto čtvrtka do pondělí 18. prosince.

Doba čtení: 2 minuty

Magio Sat a Nová Digi TV SK zařazují kanály ČSFS

Na Slovensku CS film, společně se stanicemi CS mini a Horor film patřícími pod Československou filmovou společnost (ČSFS), šíří už řada operátorů.

Doba čtení: 1 minuta

Pestrý podzim na kanálech Československé filmové společnosti

UVNITŘ VIDEA A FOTOGALERIE – Stanice CS film, CS mini, Horor film a Kinosvět nabídnou v příštích měsících více premiér, temnou klasiku i původní malovaný seriál.

4. 9. 2017 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Milan Zacha Kučera kreativním a marketingovým ředitelem kanálů Kinosvět a WAR

Televizní stanice Kinosvět a nově připravovaná televize WAR svět válek, která by měla odstartovat počátkem letošního října tohoto roku, získaly od 1. srpna nového kreativního a marketingového ředitele Milana Zachu Kučeru.

7. 8. 2017 12:00
Doba čtení: 1 minuta

CS film láká na nové webové stránky, dočká se jich i Kinosvět a kanál WAR

Nového webu by se mohl dočkat i dětský kanál CS mini. Vše připravovalo ostravské televizní studio Polar.

30. 6. 2017 6:00
Doba čtení: do minuty

Na svém pátém letošním zasedání projednala RRTV hodně bodů, nic zásadního ale nerozhodla

Vysílací Rada rozdala dvě pětitisícové pokuty, udělila licenci regionální televizi z Ústí nad Labem a oficiálně požehnala nedávno spuštěnému videoserveru Film Popular.

10. 3. 2017 0:00
Doba čtení: 1 minuta