Hlavní navigace

HbbTV vysílání stanic Leoše Pohla umožní přístup do videotéky Filmpopular

Sdílet

Jan Brychta 2. 11. 2018
Film Popular

Stanice ze skupiny Československé filmové společnosti podnikatele Leoše Pohla nabízejí pomocí HbbTV aplikace přístup do videotéky Filmpopular. Hybridní vysílání tak umožní sledování pořadů z nabídky stanic WAR Svět válek, dokumentárního Kinosvět a dětského programu CS mini. Portál nabízel i vysílání dalšího placeného filmového kanálu Horor film.

K TÉMATU: Nabídku online videoték placených televizních programů si čeští diváci příliš neužijí

Samotná videotéka Filmpopular je dostupná prostřednictvím stolních počítačů, notebooků, tabletů a chytrých telefonů od loňského února. Placená platforma, jejíž předplatné vyjde na necelých dvě stě korun ročně, aktuálně nabízí kolem dvou a půl tisíce videí. Počet jejích předplatitelů a registrovaných zájemců překročil hranici pěti tisíc. 

Česká filmová společnost také uvedla několik důvodů, proč se rozhodla zpřístupnit svoji placenou videotéku i v rámci hybridní televize:

  • zlepšit dostupnost jednotlivých pořadů všem zájemcům,
  • zvýšit jejich uživatelské pohodlí,
  • více zviditelnit některé typy pořadů a některé osobnosti, které s námi spolupracují
  • odstranit omezení online vysílání a umožnit sledovat vybraný pořad podle časových možností diváka
  • umožnit sledování pořadů kdykoliv a kdekoliv, a to i divákům, kteří nejsou předplatiteli televizních nabídek poskytovatelů placené televize a přijímají signál pomocí běžných televizních antén
Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.