Hlavní navigace

WAR svět válek

Programy Leoše Pohla investují do vlastní tvorby přes deset procent celkových nákladů

Československá filmová společnost, která provozuje placené televizní kanály CS film, WAR svět válek, CS mini a Horor film i volně dostupný dokumentární Kinosvět, připravuje na příští rok ve vlastní produkci šest dokumentárních magazínů, dvě doku…

Videotéka Film Popular: Nejlevnější tuzemská VoD služba nově i v HbbTV prostředí

Představujeme první dojmy a zkušenosti z hybridní aplikace videotéky Film Popular. Součástí článku je i soutěž o tři roční přístupy do online archivu pořadů stanic Leoše Pohla.

12. 11. 2018 0:00
Doba čtení: 2 minuty

HbbTV vysílání stanic Leoše Pohla umožní přístup do videotéky Filmpopular

Stanice ze skupiny Československé filmové společnosti podnikatele Leoše Pohla nabízejí pomocí HbbTV aplikace přístup do videotéky Filmpopular. Hybridní vysílání tak umožní sledování pořadů z nabídky stanic WAR Svět válek, dokumentárního Kinosvět a…

Od května bude Atmedia prodávat reklamní časy na kanálu WAR Svět válek

Jak už server DigiZone informoval, mediazastupitelství Atmedia a kanál WAR Svět válek zahájí na počátku května spolupráci při prodeji reklamního času. Program patří Československé filmové společnosti ostravského podnikatele Leoše Pohla, stejně jako…

10. 4. 2018 12:00

Od května by chtěl kanál WAR svět válek vstoupit do peoplemetrového měření

Dokumentární kanál WAR svět válek, který spadá pod Československou filmovou společnost ostravského podnikatele Leoše Pohla, by měl podle informací serveru DigiZone vstoupit od začátku května do peoplemetrového panelu výzkumné agentury Nielsen…

Portál Film Popular nabízí tisíce videí, ze tří stovek titulů je osmnáct filmů a seriálů v HD

Velký podíl na HD tvorbě tvoří české dokumenty a další pořady sesterské stanice Kinosvět. Celkový počet videí, které videoportál nabízí, v současnosti dosahuje téměř dvou tisíc.

Doba čtení: 14 minut

Kanál WAR – svět válek rozšiřuje pokrytí u slovenských operátorů

Dokumentární stanice WAR – svět válek vstoupila na Slovensku do distribuce společnosti Slovak Telekom.

3. 11. 2017 12:00
Doba čtení: do minuty

Nejzajímavější satelitní kanály, které zahájily vysílání během října

UVNITŘ FOTOGALERIE – V říjnu se po dvou měsících na Astru 2 vrací Showcase +1, u Skylinku se objevuje nový kanál War TV.

1. 11. 2017 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Hybridní televize v Česku, podrobný přehled DVB-T2 set-top boxů a start nové WAR TV

TÝDENNÍ REVIZE – Největší tuzemský IPTV operátor O2 spustil nové uživatelské rozhraní, Philips představil OLED televizory a změna Óčka Gold na Óčko Star.

7. 10. 2017 0:00
Doba čtení: 5 minut

Podívejte se na start nové televize WAR TV. Vysílání zahájila včera

UVNITŘ VIDEO & PARAMETRY – Nový dokumentární kanál WAR TV je zatím dostupný zákazníkům satelitní platformy Skylink a kabelového UPC.

Doba čtení: do minuty

Odstartovala WAR TV. Dokumentem Dunkirk – Hitlerova poslední pevnost

AKTUALIZOVÁNO – Nový a původní český televizní kanál zaměřený na válku a vojenství uvidí světlo světa dnes. Zatím u UPC a u Skylinku.

Doba čtení: 1 minuta

WAR TV: program zveřejněn, webové stránky spuštěny

Vysílání nového kanálu startujícího v úterý 3. října ve 20:00 hod. vypadá dosti zajímavě, o čemž jsme vás ostatně už před časem informovali. Program je už k dispozici na první dva týdny.

Doba čtení: 1 minuta

Ládví bude mít s DVB-T2 zpoždění, WAR TV startuje (nejspíše) 3. října večer a máme pro vás první přehled televizorů OLED

TÝDENNÍ REVIZE – Vedle toho Skylink zavádí hudební Senzi, začíná prestižní Liga mistrů na O2 a v Kalifornii byla uvedena další verze Apple TV.

16. 9. 2017 0:00
Doba čtení: 4 minuty

WAR TV je už skoro tady. Startuje na počátku října, zaregistrována je i doména

UVNITŘ FOTOGALERIE A VIDEA – Nová česká stanice představuje zcela původní koncept a bude také nejspíše jediným takto specializovaným kanálem v Evropě. Podívejme se, jak bude (má) vypadat, jaké je její vysílací schéma a co se bude první dny vysílat.

13. 9. 2017 0:00
Doba čtení: 8 minut

Pestrý podzim na kanálech Československé filmové společnosti

UVNITŘ VIDEA A FOTOGALERIE – Stanice CS film, CS mini, Horor film a Kinosvět nabídnou v příštích měsících více premiér, temnou klasiku i původní malovaný seriál.

4. 9. 2017 0:00
Doba čtení: 4 minuty

CBS Drama opustí český trh ke 20. září. Přečtěte si oficiální oznámení určené operátorům

UVNITŘ DOKUMENT – Společnost AMC Networks, do jejíhož portfolia stanice CBS Drama patří, zatím odmítá situaci komentovat.

16. 8. 2017 9:00
Doba čtení: 1 minuta

Pál Milkovics: Za zpoždění Z24 může nejistota kolem regionálních multiplexů

Ředitel společnosti S&P Broadcasting poskytl DigiZone.cz exkluzivní vyjádření v souvislosti se stažením upoutávky na zpravodajskou Z24. Tu včera v DVB-T vystřídal kanál WAR svět válek.

Doba čtení: 1 minuta

WAR svět válek spustil upoutávku v DVB-T. Vystřídal zpravodajskou Z24

V programové nabídce společnosti Prague Digital TV, která je operátorem Regionálního DVB-T multiplexu 4, se objevila upoutávka na nový kanál. Na místě Z24.

Doba čtení: 2 minuty

Na podzim startuje další televizní kanál: WAR svět válek

Nová dokumentární televizní stanice zahájí vysílání na přelomu září a října. Je určena pro kabelové, satelitní i IPTV sítě v Česku a na Slovensku.

Doba čtení: 2 minuty