Hlavní navigace

Od května by chtěl kanál WAR svět válek vstoupit do peoplemetrového měření

Sdílet

Jan Brychta 21. 3. 2018
War TV_perex Autor: Martin Hovorka

Dokumentární kanál WAR svět válek, který spadá pod Československou filmovou společnost ostravského podnikatele Leoše Pohla, by měl podle informací serveru DigiZone vstoupit od začátku května do peoplemetrového panelu výzkumné agentury Nielsen Admosphere. Mluvčí společnosti František Malina odmítl informace komentovat.

Reklamu na ostatních Pohlových kanálech, jako je dokumentární Kinosvět, filmový CS film nebo dětský CS mini, prodává mediazastupitelství Atmedia, které by mělo při prodeji na GRP zastupovat i zmíněný WAR svět válek. Na něm se zatím žádná reklama nevysílá.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 3. 2018 16:30

  Luxpe (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Na CS filmu, CS mini a občas Kino svět aspoň něco pořádnýho běží nechtěl by zkusit spustit CzechNews TV. S z24 to nevypadá vůbec dobře jsou to jen sliby, chyby! Mě se líbila také Pětka TV ta nemít problémy tak za necelých 5 měsíců v roce 2012 neskončí. Jsem zvědavý jak si povede Prima KRIMI pro mě je to další odpadová televize jako Prima love.

 • 22. 3. 2018 11:05

  Johny (neregistrovaný) 94.230.146.---

  Na Primu Krimi se přesunou z ostatních Primáckých kanálů veškeré pořady, filmy, seriály s detektivní a kriminální tématikou, což odpadní kanál nebude, ale třeba z takového Love se stane kanál pro ženy, maminy v domácnosti a ty, co si rády pobrečí u romantických seriálů a červené knihovny :-P To už má k odpadu blíž.