Hlavní navigace

DVB-T2 z žižkovského vysílače bude mít ve středu výluku

9. 3. 2021

Sdílet

Žižkovský televizní vysílač Autor: České Radiokomunikace

Ve středu 10. března 2021 nastane v době od 6.00 do 15.00 plánovaná výluka televizního vysílání ze žižkovského vysílače.

Při této technické přestávce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.

Z vysílače v té době nebudou vysílat veřejnoprávní multiplex 21 České televize, multiplex 22 a multiplex 23. Výluka se týká také Regionální sítě 12.

Výluce televizního vysílání bude od půlnoci do páté hodiny ranní předcházet technická přestávka rozhlasových stanic. Nebude dostupné analogové vysílání stanic ČRo Plus (92,6 MHz), ČRo Radiožurnál (94,6 MHz), ČRo Vltava (105 MHz), Frekvence 1 (102,5 MHz), Impuls (96,6 MHz) a Hitrádio City (93,7 MHz). Přechodně se odmlčí rovněž digitální rozhlasové vysílání, informovaly České radiokomunikace.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 3. 2021 2:00

    bez přezdívky

    super.. tak konečně vím, proč mi od půlnoci nefunguje v Praze HitRadio

    CO NECHAPU je, proč si to lupa nechala až na pozdní večerní hodiny 9.3.2021 a neměla to už MINIMALNE od rána na webu.. fakt "PRINOSNA" zpráva.. opravdu! něco jako s křížkem po funuse.. - protože kdo si to přečte ráno po osmé, tak mu to bude naprosto šumák, neboť se ho totálně netýká.. takže totální lapsus Lupy.. palec x-krát dolů.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).