Hlavní navigace

Evropa 2 obměňuje odpolední moderátorskou dvojici

13. 11. 2019

Sdílet

Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra Autor: Evropa 2

Odpolední show Evropy 2 v čase od 15.00 do 18.00 nově moderuje dvojice Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra. Dosud pořadem společně se Zástěrou provázela Veronika Koko Kokešová. Ta však z rádia odešla na vlastní přání a chce se věnovat rodině.

„Dlouhodobě sledujeme vysoký zájem o Odpolední show Evropy 2 jak ze strany posluchačů, tak ze strany zadavatelů reklamy. Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra se znají již mnoho let, navíc již spolu v minulosti v rádiu moderovali, zároveň jsou velmi zkušení a ostřílení moderátoři,“ dodala ke změně Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active Radio. 

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 11. 2019 22:32

  bez přezdívky

  Dobrý den,

  pokládám za možné, že tato zpráva o moderátorech stanice Evropa 2 někoho zajímá. Mě ne. Snad nebudu sám, kdo Lupu zná ještě z doby, kdy zde nebyly pravidelně zprávy např. o výpadku různých televizních vysílačů.

  Nechci si stěžovat, ale raději přijít s vylepšením (alespoň pro mě). Jako konkrétní řešení bych přivítal tematické RSS-Feeds, abych si mohl vybrat, jestli mě zajímají příspěvky o internetu, technice televizního vysílání nebo třeba i o osobnostech z rádia.

  S pozdravem
  Martin Jelen

 • 14. 11. 2019 16:23

  bez přezdívky

  tak mně to například zajímá.. v autě jsem ty dva hodněkrát slyšel a byli zábavní.

  14. 11. 2019, 16:24 editováno autorem komentáře

 • 14. 11. 2019 19:16

  bez přezdívky

  Naprosto souhlasím.

  A když už by tu měly být zprávy tohoto typu, měly by být v samostatné rubrice a se týkat se všech rádií. Můj původní komentář nebyl schválen, ale upozorňoval jsem v něm na to, že v jiném rádiu došlo k mnohem větším změnám a to se tu vůbec neřešilo...

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).