Hlavní navigace

Fryc a J&T investují 2,1 milionu eur do pražského startupu Davinci TS

16. 9. 2019

Sdílet

Davinci Travel System

Český startup Davinci TS oznámil novou investici ve výši 2,1 milionu eur (kolem 55 milionů korun), kterou zprostředkoval fond Reflex Capital Ondřeje Fryce. K němu se jako k hlavnímu investorovi připojil ještě J&T Ventures a britský Seedcamp. Ten drží například podíly v Revolutu a UiPath a do Davinci TS vložil peníze už koncem loňského roku.

Pražská společnost vyvíjí platformu pro rezervace v hotelích, zaměřuje se především na velké skupiny lidí. Davinci TS v současné době spolupracuje s více než deseti tisíci hotely ve všech evropských zemích a v portfoliu má i kolem tři stovek cestovních kanceláří. Firma chce možnosti bookování rozšířit také na konferenční místnosti a další doprovodné služby.

Davinci TS chce automatizovat skupinovou turistiku a stát se tak něčím podobným, jako je Booking.com, ovšem ne pro individuální, ale firemní a další klientelu. Peníze od Fryce a dalších mají pomoci v dalším vývoji a expanzi. Startup první investici získal už v roce 2017 rovněž od J&T a také Prague Boats.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).