Hlavní navigace

Gondíková, Sokol a Kohák budou na Nově vysílat ze svých obýváků

2. 4. 2020

Sdílet

Adéla Gondíková Autor: TV Nova

Televize Nova přichází s novým pořadem Spolu z domu. „Jeho zpracování je revolucí ve vysílání zábavných pořadů,“ tvrdí stanice. Televizním studiem se totiž stávají obývací pokoje moderátorů Adély Gondíkové, Ondřeje Sokola a Jakuba Koháka.

Premiéra bude v pátek 3. dubna ve 21.25. „Pracovat z domova je v tomto směru unikátní. Jsem ráda, že mohu přispět k odreagování lidí, kteří jsou celé dny doma a sledují ty smutné zprávy. A také že můžeme potěšit ty, co jsou vytížení prací a potřebují si večer odpočinout,“ uvedla Adéla Gondíková. 

„Doba je zvláštní, komplikovaná, smutná. O to víc si přejeme nelehkou situaci divákům zpříjemnit. Budeme kouzlit v malém prostoru s omezenými technickými možnostmi. Nebudeme dokonalí, ale o to v tuhle chvíli nejde. Budeme spolu,“ říká Simona Matásková, kreativní producentka nového pořadu Spolu z domu.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 4. 2020 10:48

  Pamětník

  Zní to dost sobecky, s tím, že si každý může dělat co chce. Asi je většina těch, kteří stále chodí do práce, musí se 24 hodin denně starat o své děti a snažit se jim nahradit školu, dost tisíc má stále karanténu, senioři by neměli vůbec vycházet ven, takže předpokládám, že těch šťastlivců, co mohou kdykoliv vyrazit na kole do lesa, bude relativně málo.
  Umělci jsou také lidi, žijí "uměleckým" životem, čili mají mnozí jiné životní náklady a nakonec je povedený živý a aktuální pořad v TV lepší, než x-tá repríza čehokoliv.

 • 3. 4. 2020 10:09

  bez přezdívky

  Já nevím, ale nikdo nevyhlásil stanné právo, takže být doma zavřený v zatuchlém obyváku nikdo nemusí, ale většině národa to plně vyhovuje, válet se a mít zabedněné okna jak na Sibiři.... Kdo chce, sedne sám na kolo a jede do lesa a nebo někde na louku, jinak "umělcům" kteří berou statisíce docházejí peníze?

 • 3. 4. 2020 11:11

  bez přezdívky

  Přečti si čl.ánek a potom reaguj a jestli někdo nemá čas jít ven tak ho opravdu lituji, že vůbec žije takový život a v práci se nepracuje 24 hodin....

 • 3. 4. 2020 13:14

  Pamětník

  Ten článek není dlouhý snad ani na tebe, tak nevím proč sis nevšiml věty:"Jsem ráda, že mohu přispět k odreagování lidí, kteří jsou celé dny doma a sledují ty smutné zprávy. A také že můžeme potěšit ty, co jsou vytížení prací a potřebují si večer odpočinout,“ uvedla Adéla Gondíková. "
  Nejde jen o čas, ale také o disciplínu dodržovat chování, kterým neohrožuješ nejen sebe, ale hlavně ty ostatní. Kdyby všichni vyrazili na procházky, výlety na kole, ani by žádný potřebný odstup od sebe neměli.......

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).