Hlavní navigace

Google poprvé otevírá Launchpad Accelerator i českým startupům

9. 3. 2017

Sdílet

Půlroční sérii workshopů, konzultací a mentoringu uvedenou dvoutýdenním bootcampem v San Franciscu nabízí Google poprvé i vývojářům z České republiky.

Do programu Launchpad Accelerator se mohou hlásit pokročilejší startupy, které už mají vyvinutý produkt a potřebují pomoci s růstem. Přihlášky je možné podávat vyplněním tohoto formuláře a jejich uzávěrka je 24. dubna. Akcelerátor pak odstartuje 17. července dvoutýdenní Googlem placenou nalévárnou maximálně tříčlenného týmu v Silicon Valley.

Startupy od Googlu dostanou podporu ve výši 50 tisíc USD, za kterou Google nevyžaduje podíl ve firmě. Samozřejmostí jsou kredity na využívání firemních služeb (např. Google Cloud) a PR podpora.

Kromě Launchpad Acceleratoru Google nabízí startupům také další podpůrné programy. Pro začínající firmy je určen týdenní Lauchpad Start, který proběhne od 24. do 28. dubna ve varšavském coworkingovém a akceleračním centru Campus. Přihlášky je možné podávat do 9. dubna. 

Třetí možností je program Campus Residency, který nabídne deseti vybraným startupům půlroční pobyt ve varšavském Campusu. Kromě pracovního místa mají získat přístup k mentorům a potenciálním investorům. Tento program začne v červnu a přihlášky přijímá až do 11. dubna.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).