Hlavní navigace

Grunex od Xzone kupuje videoherní web Hrej.cz, plánuje investice

4. 2. 2019

Sdílet

Hrej.cz

Dlouhá léta fungující videoherní web Hrej.cz má nového majitele. Za nespecifikovanou částku ho od herního obchodu Xzone.cz kupuje agentura Grunex, která se zaměřuje na marketingové a PR aktivity kolem hraní a e-sportů.

Grunex chce Hrej.cz začlenit do svého mediálního portfolia tak, aby mimo jiné zvýšil dosah reklamních kampaní svých klientů (BenQ, Trust a další). Agentura provozuje weby jako Grunex.com, na kterých měsíčně sbírá přibližně 150 tisíc unikátních návštěvníků. Další stovky tisíc má na několika facebookových stránkách. Hrej.cz má přidat dalších zhruba 180 tisíc unikátních návštěvníků.

„Hraní her pro zábavu i e-sport je v České republice i na Slovensku soustavně na vzestupu, čehož si přirozeně všímají také naši klienti z oblasti IT, ale i mimo ni. Abychom jim mohli nabídnout opět kvalitnější zacílení a větší komplexnost kampaní, rozhodli jsme se pro další herní akvizici,“ uvádí majitel Grunexu Martin Liberský.

Xzone.cz získal Hrej.cz od vydavatelství Burda v roce 2016. Připojil ho k již vlastněnému webu Zing.cz, který v portfoliu zůstává i nadále. Hrej.cz dlouhodobě nebylo schopné přijít se změnami jako jsou responzivní design. Nový majitel v tomto ohledu plánuje investice.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).