Hlavní navigace

Obchod s hrami Xzone si pořídil časopis. Koupil od Burdy Hrej.cz

20. 10. 2016

Sdílet

Když jen hry nestačí. Xzone, která stojí za e-shopem a sítí prodejen s počítačovými hrami se rozhodl investovat do obsahu. Čtení o hrách a s tím i případně další prostor pro provázání s obchodem by mu měl zprostředkovat server Hrej.cz.

Ten má za sebou dlouhou historii. Už před třinácti lety začal vycházet jako jedna z rubriky na Novinkách. Postupně se dostal až pod vydavatelství Burda. Podle NetMonitoru má 82 tisíc čtenářů měsíčně. 

Hrej.cz je už druhým časopisem. „Před lety jsme koupili herní magazín Zing.cz, jenž se stal nedílnou součástí naší společnosti a jehož prostřednictvím jsme se posunuli blíže k našim zákazníkům,“ říká jednatel Xzone Jiří Pospíšil.

Xzone se snaží prorůst celým herním světem a loni vstoupilo i do vývojářského studia McMagic Productions, které vydává survival hru Novus Inceptio. Loni se také dostal na pozici dvojky trhu, když se spojil s obchodem GameExpres.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).