Hlavní navigace

HBO GO nově nabízí slovenský dabing a titulky

Sdílet

Filip Rožánek 12. 2. 2021
HBO GO Autor: HBO

Nejen pro slovenské předplatitele HBO GO jsou nově dostupné slovenské titulky a dabing. Všichni si tak mohou vybrat podle vlastních preferencí,  slovenská lokalizace je dostupná i v České republice. HBO to oznámilo v tiskové zprávě. 

„Už nyní jsou v nabídce na HBO GO k dispozici ve slovenštině seriálové hity z produkce HBO – všech osm řad celosvětového hitu Hra o trůny, Černobyl, Sedmilhářky, Euforie a novinky jako Mělas to vědět či Jeho temné esence. Slovenský dabing je také k dispozici u kultovního seriálu Živí mrtví. Z filmů si mohou diváci vychutnat novinku režiséra Stevena Soderbergha Nechte je všechny mluvit  s Meryl Streep v hlavní roli, posledních devět filmů ze série s Jamesem Bondem, filmy s Harry Potterem, klasiku Watchmen z roku 2009 nebo hity jako Zodiac, Krycí jméno U.N.C.L.E., Ocelová pěst nebo Tomb Raider,“ sdělila za HBO Pavla Brožková.

HBO nabídne také slovensky nadabovanou produkci studií Disney nebo Warner Bros. Na lokalizaci nových titulů HBO spolupracuje s dabingovým studiem Sunrise, na které jsou navázání známí slovenští umělci. HBO GO je na Slovensku stejně jako v České republice k dispozici přes operátory, nebo se dá předplatit napřímo. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.