Hlavní navigace

Internet a Technologie (17) ukáže Turris Omnia, DNSSEC i nabourání účtu kvůli fotce

Sdílet

David Slížek 1. 6. 2017

Letošní vydání konference Internet a Technologie (17), kterou pořádá správce české domény CZ.NIC, už má program a otevřenou registraci. Na dvoudenní akci budou prezentující probírat nejen novinky v doménovém registru, ale i další témata.

Patrick Zandl bude referovat o tom, co přinesl Turris Hackaton (ten proběhne 16.–17. června) a bezpečný router od CZ.NICu si účastníci budou moci i osahat na samostatném workshopu nebo se podívat, jak se na jeho základě (a s IoT stavebnicí BigClown) dá postavit centrum domácí automatizace.

Na konferenci se mimo jiné představí PyLadies, které se snaží podporovat ženy v rámci tuzemské Python komunity, Václav Seiner ukáže, jak se dá open source používat v kancelářské praxi, předseda Rady ČTÚ Jaromír Novák odhalí zákulisí českých telekomunikací a bezpečnostní expert Michal Špaček popíše, jak se dá nabourat něčí účet na základě fotky zveřejněné na Facebooku.

Konference proběhne 20. a 21. června v prostorách FEL ČVUT na Karlově náměstí v Praze. Registrace jsou otevřené na webu konference.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.