Hlavní navigace

Internet a technologie

Internet a Technologie (17) ukáže Turris Omnia, DNSSEC i nabourání účtu kvůli fotce

Letošní vydání konference Internet a Technologie (17), kterou pořádá správce české domény CZ.NIC, už má program a otevřenou registraci. Na dvoudenní akci budou prezentující probírat nejen novinky v doménovém registru, ale i další témata. Patrick…

1. 6. 2017 7:45

Google pokračuje v kolonizaci Indie. Především tedy bezdrátovým internetem

Před časem to začalo na nádražích, která světová jednička pokryla bezdrátovým internetem zdarma. Teď má Google další plán, zasíťovat i malé kavárny, obchody a další místa, kde se zdržuje hodně lidí. Nová služba se má jmenovat Google Station…

27. 9. 2016 10:22

Google začne v Indii testovat svůj Project Loon – internet z balónů

Jednání trvala dlouho, ale nakonec to dopadlo. Pokrývání území největší světové demokracie už začalo. Hodí se to i místní vládě.

Doba čtení: 1 minuta

Konference „Internet a Technologie“ představí hlavní projekty CZ.NIC a CESNET

Konference se koná v sobotu 30. listopadu. Program je rozdělen do několika tématických bloků: projekt routerů Turris, DNS, projekty CESNET a vzdělávací aplikace.

5. 11. 2013 12:40
Doba čtení: 1 minuta

Konference Internet a technologie je dnes hlavně o internetové bezpečnosti

Na programu je také historie, současnost a budoucnost sdružení CZ.NIC, kterému je dnes už 15 let. Konference je přenášena online.

21. 5. 2013 14:04
Doba čtení: 1 minuta

Konference Internet a Technologie začala, sledujte ji online

V Národní technické knihovně v Praze dnes začala dvoudenní konference věnovaná aktuálním internetovým tématům – Internet a Technologie (13).

20. 5. 2013 12:44
Doba čtení: do minuty

Konference Internet a technologie bude živě přenášena na internet

Konference Internet a technologie letos přinese témata spojená s protokolem IPv6, s internetovou bezpečností nebo se sdružením CZ.NIC jako takovým.

16. 5. 2013 12:30
Doba čtení: 1 minuta