Hlavní navigace

Kuki nabízí na zkoušku IPTV tarif 42 programů za sto korun měsíčně

Sdílet

Jan Brychta

Nový tarif služby Kuki je určen pro chytré televize nebo set-top boxy a měl by sloužit jako lákadlo pro diváky, kteří si chtějí vyzkoušet možnosti IPTV platformy. Startovací tarif byl spuštěn počátkem června a obsahuje 42 kanálů z toho 22 ve vysokém rozlišení HD. 

Platforma Kuki nenabízí ke startovacímu tarifu zapůjčení set-top boxu zdarma, ani si ho nemůže jeho předplatitel pronajmout. O možnosti pronájmu set-top boxu pro předplatitele nejnižšího tarifu ale podle informací serveru DigiZone provozovatel do budoucna přemýšlí.  

RECENZE: Kuki – černý kůň tuzemských IPTV služeb

Dosud nabízela Kuki dva tarify, Kuki větší se šedesáti televizními kanály a Kuki menší se třemi desítkami programů. Nový tarif tyto dva doplňuje, i když má oproti nim omezené některé funkce. Nenabízí třeba možnost sledování na více zařízeních současně a zpětné přehrávání funguje pouze po dobu 24 hodin, a ne týden, jako je tomu u dvojice standardních tarifů.

Startovací tarif vyjde zájemce na sto korun měsíčně a možnost jeho využívání není omezená. Zájemce o rozšíření služeb si následně může zvolit jeden z vyšších tarifů a vytvořit si vlastní výběr třiceti nebo šedesáti stanic z více než sto třiceti programů, z nichž několik desítek nabízí Kuki v HD rozlišení. 

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?