Hlavní navigace

Kuki nabízí na zkoušku IPTV tarif 42 programů za sto korun měsíčně

3. 7. 2018

Sdílet

TV Kuki

Nový tarif služby Kuki je určen pro chytré televize nebo set-top boxy a měl by sloužit jako lákadlo pro diváky, kteří si chtějí vyzkoušet možnosti IPTV platformy. Startovací tarif byl spuštěn počátkem června a obsahuje 42 kanálů z toho 22 ve vysokém rozlišení HD. 

Platforma Kuki nenabízí ke startovacímu tarifu zapůjčení set-top boxu zdarma, ani si ho nemůže jeho předplatitel pronajmout. O možnosti pronájmu set-top boxu pro předplatitele nejnižšího tarifu ale podle informací serveru DigiZone provozovatel do budoucna přemýšlí.  

RECENZE: Kuki – černý kůň tuzemských IPTV služeb

Dosud nabízela Kuki dva tarify, Kuki větší se šedesáti televizními kanály a Kuki menší se třemi desítkami programů. Nový tarif tyto dva doplňuje, i když má oproti nim omezené některé funkce. Nenabízí třeba možnost sledování na více zařízeních současně a zpětné přehrávání funguje pouze po dobu 24 hodin, a ne týden, jako je tomu u dvojice standardních tarifů.

Startovací tarif vyjde zájemce na sto korun měsíčně a možnost jeho využívání není omezená. Zájemce o rozšíření služeb si následně může zvolit jeden z vyšších tarifů a vytvořit si vlastní výběr třiceti nebo šedesáti stanic z více než sto třiceti programů, z nichž několik desítek nabízí Kuki v HD rozlišení. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).