Hlavní navigace

iVysílání nevysílá. Internetový archiv České televize má výpadek

11. 5. 2020

Sdílet

Česká televize Autor: Česká televize

Pokud si chcete přehrát nějaký pořad v internetovém archivu České televize, uvidíte místo něj chybové hlášení, že se nepodařilo načíst link pro video. V jiných případech se objeví místo celé stránky s pořadem hlášení 404 Not Found. Nefunguje ani živé internetové vysílání žádné ze stanic.

Textová a grafická část internetových stránek České televize funguje, problémy jsou jen s distribucí videa. „Závadu zjišťujeme, na odstranění pracujeme, ale bohužel zatím nedokážeme odhadnout, jak dlouho to bude trvat,“ sdělila na dotaz Digizone.cz mluvčí České televize Karolína Blinková.

Výpadek podle dostupných informací trvá už mnoho hodin, někteří čtenáři problémy zaznamenali už v neděli večer. Podobná situace už byla v únoru 2019

Aktualizace 18:17: iVysílání začalo fungovat v průběhu pondělního odpoledne. Příčiny výpadku zjišťujeme.

Aktualizace 12. 5. 2020: „Výpadek způsobily technické potíže na infrastruktuře, na které funguje iVysílání. Služby této infrastruktury využívají všechny projekty ČT vyjma webu ČT sport,“ doplnila bez dalších podrobností mluvčí televize Karolína Blinková.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).