Hlavní navigace

Jak na veřejný i hybridní cloud? Téma konference Cloud Computing 2021 s registrací zdarma

Sdílet

Redakce 31. 5. 2021
Cloud computing - ilustrační foto Autor: Depositphotos

Cloud dávno přestal být otázkou „jestli“ a je spíše otázkou „kdy a jak“. S ohledem na tlak na nutnou spolupráci na dálku a s omezením investičních výdajů vlivem koronavirové pandemie se stále častěji mluví o strategii Cloud First – provoz aplikací a dat primárně v cloudu. 

Otázkami kdy je jaké cloudové řešení vhodné, jaké rozdíly jsou mezi hybridním a veřejným cloudem či jak zajistit co největší bezpečnost a eliminovat kyberbezpečnostní rizika v cloudu se bude zabývat online konference Cloud Computing 2021, která proběhne 8. června a je zájemcům přístupná zdarma.

Řečníci budou mluvit o efektivním spravování různých Kubernetes clusterů napříč datovými centry a public cloudy, zálohování v Cloudu, bezpečnosti v AWS Cloudu, poskytování cloudové služby na cloudové platformě, právních aspektech cloudových technologií nebo představí cloudovou aplikaci Sofa, která umožňuje jednoduchý přechod od papíru k práci s dokumenty v digitální podobě. 

Na konferenci vystoupí profesionálové ze společností Accenture, Software602, SUSE, Veeam Software, Amazon WebServices, PIERSTONE a dalších. Vstup je volný, stačí vyplnit registrační formulář a 8. června se připojit. 

Lupa.cz je jedním z organizátorů akce.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.