Hlavní navigace

K natáčení seriálů se vrací také televize Nova, s výrobou začne v červnu

Sdílet

Filip Rožánek 15. 5. 2020
Ulice Autor: TV Nova

Po televizi Prima oznámila také konkurenční TV Nova, že se vrací k výrobě původní seriálové tvorby. Výrobu dlouhodobých seriálů zahájí v první polovině června, kdy se k práci vrátí štáby Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a Specialistů. Detektivní seriál Specialisté se natáčí v pražských exteriérech, zatímco Ulice a Ordinace jsou studiové formáty. 

Pro televizi Nova jsou všechny tři seriály důležité kvůli sledovanosti, jde o její nejúspěšnější vlastní tvorbu. Ordinace byla 15 let nejsledovanějším pořadem v úterním a čtvrtečním prime time, teprve letos ji dokázal porazit vztahový seriál Slunečná na televizi Prima. V loňském roce dosahovala Ulice průměrného podílu na sledovanosti 36,95 % v cílové skupině 15–54 let, která je pro Novu klíčová při obchodování reklamy. Specialisté měli průměrný share 27,45 % a Ordinace v růžové zahradě 23,80 %.

„Máme radost, že budeme moci našim hercům a dalším spolupracovníkům dát opět práci a divákům nabídnout premiérové díly jejich oblíbených pořadů,“ dodala za Novu koordinátorka korporátního PR Markéta Behinová.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 5. 2020 13:01

  fotoba

  Pre mňa(medzi rokmi 1996 a 2019 som sledoval z českých staníc len ČT):
  Specialisté: s Prachařom a Kajnarovou sú lepšie ako tie s Dejdarom

  Modrava: tam pre mňa vznikajú vtipné situácie - keď "české herečky slovenského pôvodu" Norisová a Hubinská rozprávajú česky.

  Ordinace: videl som len pár dielov dvojky a nechztila ma.

  Ulice: Tam som prišiel až v čase dielu č. 3740. takže asi tým nie sdom otráverný: V tom čase som poiznal len Rybovú z Herbáře a "Básnikov", Zahradnickú z Vyprávěj, Blanarovičovú z Taxíka a Machutu z "Gymplui" a je to dobré na poznávanie českých hercov. A v "Korone" je to tiež dobré 10 dielov =7 hodín.,.

  Ja skôr odporúčam naotčiť Atentát II, lebo "prezident Wolf" a prezident Zeman mi pripadajú ako tá istá osoba.

 • 15. 5. 2020 11:27

  Uzivatel_tohoto_jmena_jiz_existuje

  Za mne dobra zprava... specialiste a nove dily budou opet fajn. Jeste by mohli rozjet dalsi modravu.

  Ulice a Ordinace mne vcelku miji, ale ocividne ma sve divaky. Ja to pouzivam vetsinou na protrzeni zacpy.

 • 16. 5. 2020 8:28

  filbar

  Modrava se mi taky líbí, leč už při poslední serii avizovali, že s dalšíma se už nepočítá