Hlavní navigace

Klíčový tahoun televizní digitalizace Pavel Hanuš skončil v České televizi

13. 1. 2021

Sdílet

Pavel Hanuš Autor: Ivana Dvorská

Na konci roku 2020 se uzavřelo působení Pavla Hanuše v České televizi. Jedna z klíčových postav televizní digitalizace se dnes naposledy účastní zasedání Rady České televize se zprávou o procesu přechodu na DVB-T2.

„Chtěl bych využít této platformy, abych řekl, že byl významnou osobou první i druhé vlny digitalizace, která teď dobíhá. Já jsem se s ním potkal v době první vlny, kdy jsme ještě nebyli na jedné palubě, a už tehdy měl významnou roli,“ zavzpomínal generální ředitel ČT Petr Dvořák. Před Hanušem pomyslně smeknul za jeho schopnost kombinovat technické, politické a společenské okolnosti tak, že celý proces probíhal hladce. „Má zásluhu na tom, že proběhnul plynně, bez kotrmelců a problémů. Moc mu děkuju, že vyryl v České televizi hlubokou digitální rýhu – věřím, že tu ještě dlouho bude vidět,“ uzavřel Dvořák.

K poděkování se připojil také člen Rady ČT Vladimír Karmazín. Hodně štěstí a pevné zdraví přeje rovněž naše redakce. Hanuš bude svých slov spolupracovat s Českou televizí jako poradce. „Celá léta jsem fungoval jako takový kouč hokejového týmu, přičemž jsem měl v České televizi celou dobu štěstí na dobrý tým,“ řekl radním. 


Autor: Archiv Tuesday Business Network

Pavel Hanuš při jedné z mnoha mediálních konferencí, na kterých vystupoval za Českou televizi

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).