Hlavní navigace

Koloniál zavádí doručování v den objednání. Ale jen pro ty, co nakupují dopoledne

23. 11. 2016

Sdílet

Pokud stihnou zákazníci Koloniálu objednat do dvanácté hodiny dopolední, dostanou svůj nákup ještě ten samý den po čtvrté hodině. Pokud jsou tedy z Prahy a okolí. Rychlejší závoz má být podle tiskové zprávy firmy při objednávce nad 1000 korun zdarma. Jinak se bude pohybovat od 29 do 49 korun. Kdo to do oběda nestihne, bude zařazen do rozvozu druhý den ráno. 

Novinka by se měla v budoucnu rozšířit také do dalších oblastí, které obchod momentálně pokrývá, první na řadu by mohla přijít Plzeň. „I přes výraznější zatížení vozů očekáváme zachování dochvilnosti příručích v konkrétním dvacetiminutovém termínu,“ uvádí Ondřej Tomeš, marketingový ředitel Kolonial.cz.

Koloniál chce být spíš místem pro týdenní a velké nákupy. Průměrná cena výše objednávky se dnes podle mluvčího služby Františka Brože pohybuje mezi tisícovkou a patnácti sty korunami, podle sezóny. „Naším cílem je stát se v krátkodobém horizontu nejlevnější alternativou pro velké nákupy v porovnání s kamennou konkurencí,“ tvrdí šéf Koloniálu Petr Vyhnálek

Ani konkurence ale nelení. Rohlík tento týden přišel s tím, že začne dovážet objednávky na benzinové pumpy MOL a o prázdninách přiznal, že koketuje se zapojením rozvážkových robotů Starship.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).