Hlavní navigace

Lukáše Záhoře nahradí v čele Stream.cz dva lidé, přijde i Petr Kolečko

12. 12. 2017

Sdílet

Novým šéfproducentem hrané tvorby videoportálu Stream.cz se od ledna stane Daniel Strejc, který dosud působil jako producent a programový ředitel online televize OBBOD. V čele portálu bude spolupracovat s novým provozním ředitelem Filipem Vážanským, který zatím působí jako výkonný ředitel televize Óčko. Seznam.cz o tom dnes informoval na svém blogu.

Se Streamem má od nového roku začít spolupracovat také scénárista Petr Kolečko, který stojí za online seriály Vyšehrad a Lajna a televizními sériemi Čtvrtá hvězda, Trpaslík nebo Okresní přebor.

„Šéfproducent hrané tvorby je nová pozice ve Stream.cz. Danielova hlavní úloha bude do Seznam.cz přinášet kvalitní seriálovou tvorbu i lákat zajímavé tváře. Daniel bude jeden ze šéfů Streamu, který se bude podílet na jeho celkové obsahové strategii. Bude tedy spolurozhodovat i o obsahu, který na Stream.cz vzniká a svojí definicí patří do infotainmentu,“ říká k novému postu obsahový ředitel Seznamu Igor Kalaš.

Druhý z tandemu šéfů bude podle něj na pozici provozního ředitele „…zodpovídat za rozpočty, vyjednávání s externími produkčními společnostmi, smluvní vztahy, licence a podobně. Bude také důležitou interní spojkou, která hledá synergie napříč dalšími obsahovými službami Seznam.cz.“

Současný šéfproducent Streamu Lukáš Záhoř, který na Streamu pracoval od roku 2007, končí na vlastní žádost ke konci letošního roku. Důvodem je podle něj to, že se mu v posledním roce nedařilo u vedení firmy prosazovat vývoj služby podle svých představ.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).