Hlavní navigace

M7 se ujme satelitní distribuce ezoterické stanice Osem

12. 11. 2021

Sdílet

TV Osem Autor: TV Osem

Slovenský program TV Osem se domluvil na satelitní distribuci se společností M7. Víceletá smlouva umožňuje volné šíření v HD rozlišení na satelitu Astra 23,5° východně. „Navíc jsme velmi rádi, že můžeme našim předplatitelům služby Skylink na Slovensku a v České republice nabídnout možnost sledovat TV Osem ve vynikající HD kvalitě obrazu prostřednictvím vyhrazené pozice EPG,“ poznamenal Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group.

TV Osem vysílá od roku 2010, její program tvoří telefonické věštění, horoskopy, folklor a lidové léčitelství. „V zájmu hladkého přechodu od stávajícího poskytovatele satelitního vysílání zahájí TV Osem vysílání prostřednictvím platformy M7 již od 1. prosince,“ zdůraznila M7 v tiskovém prohlášení.

„Hlavním důvodem pro uzavření partnerství se společností M7 je, že nám zajišťuje kvalitní satelitní distribuci TV Osem pro co nejvyšší počet diváků na Slovensku a v České republice. Nejen pro domácnosti se satelitním příjmem Skylink TV, ale také pro externí operátory v našem regionu. Společnost M7 je pro tento účel velmi zkušeným a důvěryhodným partnerem, a proto se těšíme na dlouhodobou spolupráci,“ tvrdí generální ředitel stanice Peter Borovička.

TV Osem bude vysílat přes Astra 3B na 23,5° východní délky, transpondér 3.221, 12,109 GHz; polarizace horizontální; symbolová rychlost: 29 900; FEC: 2/3; modulace: DVB-S2 / 8PSK.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.