Hlavní navigace

Mall.TV odstartuje tuto neděli, dostupná bude primárně na své internetové stránce

Sdílet

Jan Brychta 2. 10. 2018
Mall.cz Autor: Jan Sedlák

Chystaná internetová televize skupiny Mall spustila na svých stránkách odpočet dní a hodin, které zbývají do jejího oficiálního spuštění. To by mělo nastat o půlnoci v neděli 7. října. 

Diváci se mohou těšit na tvůrce známé z platformy Stream, jako je třeba kuchař Roman Vaněk, architekt Adam Gebrian, stand up komik Luděk Staňek nebo gastroodbornice Veronika “Koko” Kokešová. Ze Streamu přešel k Mallu i tvůrčí tým šéfproducenta Lukáše Záhoře a režiséra Milana Kuchynky

Pořady by měly mít různorodou stopáž, od několika vteřin po hodinové formáty. Projekt chce svoje financování zajistit prostřednictvím výnosů z prodané reklamy. V prvních týdnech bude služba dostupná prostřednictvím webové stránky a YouTube kanálu, do konce roku by měly být dostupné i mobilní aplikace pro iOS a Android. 

Na příští rok pak Mall.TV plánuje vývoj aplikací pro nejrozšířenější značky televizorů, jako je LG a Samsung, nebo operační systém Android a Apple TV. Vyloučená není ani aplikace pro HbbTV.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 10. 2018 4:02

    retro silenstvi (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

    Když je to na YouTube, tak speciální aplikace jsou skoro zbytečné. Tento pokud nejste náruživí diváci českých reklam. Alternativní aplikace YouTube Vanced nezobrazuje žádné reklamy.