Hlavní navigace

Mall.TV odstartuje tuto neděli, dostupná bude primárně na své internetové stránce

2. 10. 2018

Sdílet

Mall.cz Autor: Jan Sedlák

Chystaná internetová televize skupiny Mall spustila na svých stránkách odpočet dní a hodin, které zbývají do jejího oficiálního spuštění. To by mělo nastat o půlnoci v neděli 7. října. 

Diváci se mohou těšit na tvůrce známé z platformy Stream, jako je třeba kuchař Roman Vaněk, architekt Adam Gebrian, stand up komik Luděk Staňek nebo gastroodbornice Veronika “Koko” Kokešová. Ze Streamu přešel k Mallu i tvůrčí tým šéfproducenta Lukáše Záhoře a režiséra Milana Kuchynky

Pořady by měly mít různorodou stopáž, od několika vteřin po hodinové formáty. Projekt chce svoje financování zajistit prostřednictvím výnosů z prodané reklamy. V prvních týdnech bude služba dostupná prostřednictvím webové stránky a YouTube kanálu, do konce roku by měly být dostupné i mobilní aplikace pro iOS a Android. 

Na příští rok pak Mall.TV plánuje vývoj aplikací pro nejrozšířenější značky televizorů, jako je LG a Samsung, nebo operační systém Android a Apple TV. Vyloučená není ani aplikace pro HbbTV.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 10. 2018 4:02

    retro silenstvi (neregistrovaný)

    Když je to na YouTube, tak speciální aplikace jsou skoro zbytečné. Tento pokud nejste náruživí diváci českých reklam. Alternativní aplikace YouTube Vanced nezobrazuje žádné reklamy.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).