Hlavní navigace

Mediazastupitelství TV Prima začalo nabízet inzertní balíčky kombinující video a HbbTV

31. 5. 2018

Sdílet

Prima HbbTV 2018 Autor: Jan Brychta

Jako první na českém trhu zařadil Media Club od července inzerci v HbbTV prostředí do obchodního balíčku spolu s videoreklamou na platformách, jako jsou stolní počítače, tablety a mobily. Průměrné dosledování třicetisekundových video spotů dosahuje v rámci hybridní televize až k devadesáti procentům, tvrdí Petr Hatlapatka, vedoucí online prodeje Media Clubu. 


Autor: LinkedIn

Petr Hatlapatka, vedoucí online prodeje Media Clubu.

Společně s novým balíčkem představil Media Club nový nástroj HbbTV Creator, který klientům umožní vytvářet vlastní šablony pro hybridní aplikace bez dalších vývojových nákladů. Jeho klienti navíc mohou tento nástroj využívat zdarma. 

Nová aplikace je dostupná ke stažení na webu a inzerentům tři základní šablony – Basic, Basic Video, která umožňuje přehrát jedno video, a Basic Interactive, která umožňuje přehrát až tři videa. Každá šablona je napojena na interní statistiky a umožňuje i měření na Google Analytics. První kampaně s využitím tohoto nástroje spouštíme již na začátku června, slibuje Hatlapatka. 

Podle měření Českých Radiokomunikací bylo v březnu na HbbTV připojeno přes 1,9 milionu diváků. Meziročně přibyla třetina nových uživatelů. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).