Hlavní navigace

Miroslav Kalousek a Jaromír Soukup budou mít společný týdeník na TV Barrandov

13. 3. 2021

Sdílet

Hovory Kalousek Soukup Autor: TV Barrandov

Televize Barrandov nasadí do vysílání od čtvrtka 18. března společný diskusní pořad bývalého poslance Miroslava Kalouska (TOP 09) s majitelem stanice Jaromírem Soukupem. Pravidelné týdenní rozhovory dostaly název Hovory Kalousek Soukup. „Dozvíte se kritické názory exministra financí a politického matadora na minulé i současné dění, na vládu i na chování politických stran. Každý díl bude zaměřený na jinou oblast dění, uslyšíte v nich nejen kritiku, ale i konstruktivní návrhy,“ uvádí programové avízo TV Barrandov.

Podle programu na příští týden bude stopáž pořadu zhruba 35 minut. Rozhovor je zařazen mezi Soukupovu relaci Moje zprávy, kde komentuje nejdůležitější události dne, a další Soukupův pořad Týden podle Jaromíra Soukupa. Ve stejném čase dříve vedl majitel televize rozhovory s prezidentem republiky, než se Hrad rozhodl v lednu 2020 dát přednost jiným médiím

„Nejraději jsem tady na síti s vámi. Je ale příliš pohodlné zůstávat v jedné názorové bublině. Rád jsem proto přijal výzvu diskutovat v novém pořadu na TV Barrandov každý čtvrtek ve 20.15. Budu si vážit vaší případné pozornosti a vašich reakcí,“ oznámil Miroslav Kalousek na svém twitterovém účtu. „Diskuze je nutná pokud možno s každým. Dokud se diskutuje, ještě se nestřílí,“ dodal v reakci na námitky, že na něm Jaromír Soukup dříve nenechal nit suchou.

Průměrná sledovanost televizní skupiny Barrandov v hlavním vysílacím čase během prvního březnového týdne činila 3,87 % diváků starších 15 let.   

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).