Hlavní navigace

Miton jde do aut. Driveto má sledovat nabídku operativních leasingů

2. 5. 2017

Sdílet

Ze Slevomatu je drahomat a podle Mitonu nazrál čas pro nový projekt. A na světě je agregátor nabídek z automobilového byznysu. Driveto přichází s katalogem aut, který obsahuje všechny důležité parametry vozů, od spotřeby přes maximální rychlost až k velikosti kufru. 

Kromě operativních leasingů si na Driveto.cz zákazníci budou moci vybrat i spotřebitelské úvěry či jiné formy financování. Hlavním cílem tržiště je, aby si zákazníci mohli na pár kliknutí vybrat nové auto a co nejdříve s ním jezdit. V budoucnu plánuje Driveto.cz zákazníkům auta z internetu dovážet až před dům. 

Službu spouští Miton společně s Františkem Peterkou, který je zároveň šéfem Driveto.cz. Peterka se tak na e-commerce scénu vrací potom, co se zbavil svého podílu v Proděti.cz.

„Podrobně mapujeme trh s prodejem automobilů, aby u nás zákazníci našli nejvýhodnější nabídky. Díky nim už letos plánujeme sjednat operativní leasing na více než 2 500 aut a příští rok nejméně dvakrát tolik a expandovat na zahraniční trhy,“ popisuje plány při startu služby Peterka.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).