Hlavní navigace

Miton se mění, kromě Špinara najal do vedení další čtyři manažery

19. 10. 2016

Sdílet

Až dosud partneři investiční skupiny Miton spravovali své projekty sami. Teď si na to najali „centrální tým“ pěti manažerů, kteří mají pomoci s rozvojem stávajících služeb a expanzí do ciziny.

Kromě ex-googlera Davida Špinara, který se stal novým výkonným ředitelem (CEO) skupiny, přicházejí od října do vedení Martin Řezáč jako nový CFO (Chief financial officer), Tomáš Zetek na pozici Investment Manager, Lucie Winklerová na pozici Head of People Development a Michael Zelinka na pozici Senior Business Analyst.

Špinar bude mít kromě vedení a koordinace skupiny na starosti také marketingová témata a PR Mitonu, Řezáč (přichází z investiční společnosti BM Management) se má starat o finance a business development, Zetek (dříve působil v Moneta Money Bank nebo O2) bude zodpovědný za produktový a obchodní rozvoj.

Winklerová přišla z LMC a dříve pracovala v H1.cz a v Mitonu si vezme na starost HR aktivity a Zelinka (dříve pracoval v dublinské pobočce Googlu) má firmám Mitonu pomáhat v obchodním a marketingovém rozvoji.

Nový management Mitonu:

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).