Hlavní navigace

Módní e-shop About You bude mít vlastní show na TV Nova

24. 1. 2020

Sdílet

About You Awards Autor: About You

Modelka Karolína Kurková, moderátor Leoš Mareš, bývalá Miss World Taťána Gregor Brzobohatá nebo zpěvačka Monika Bagárová vystoupí na začátku května ve speciálním pořadu na TV Nova, který organizuje módní e-shop About You. 

Půjde o předávání About You Awards, což jsou ocenění pro nejvlivnější hvězdy sociálních sítí v sedmi různých kategoriích. Stejný koncept už si e-shop vyzkoušel ve spolupráci s německou stanicí ProSieben. O vítězích rozhodnou svým hlasováním fanoušci na internetu.

„Od roku 2018 se z About You Awards stal úspěšný televizní formát, který je u mladé cílové skupiny v německé televizi vždy lídrem trhu. V roce 2019 ho sledovalo 8 milionů diváků,“ oznámil e-shop v tiskové zprávě.

Česká verze na TV Nova bude první expanzí formátu mimo Německo. Vysílat se bude 9. května 2020 v přímém přenosu v hlavním vysílacím čase. „Ve vlastní režii chceme dosáhnout moderního pojetí formátu show s udílením cen a přehodnotit způsob interakce mezi televizní show a jejími hosty na jedné straně a diváky u televizorů i online na druhé straně. Díváme se na ni spíše jako na happening než jako studiovou show,“ prohlásili Julian Jansen a Chris Nickel, zakladatelé About You Awards.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).