Hlavní navigace

Na CES do Las Vegas pojedou s CzechInvestem čtyři startupy z regionů

22. 12. 2016

Sdílet

Na výlet vyrazí tvůrci aplikace pro seniory Oscar Tech, mobilní vývojáři Six Guys Labs, výrobci skateboardů XTND a chytrá fotobanka Pixbuf. Dva ze startupů už jedou podruhé. První zkušenosti startupisté s programem CzechDemo posbírali na podzim, kdy vyjeli na TechCrunch Disrupt v Londýně.

V rámci veletrhu s padesátiletou tradicí proběhne kromě klasické výstavy i konference o nejnovějších trendech v různých oblastech, jako je například 3D tisk. Na veletrhu se pořádá i soutěž CES 2017 Innovation Awards, která každoročně oceňuje nevšední design a zpracování produktu spotřebitelské technologie.

CzechInvest si pro program vyhradil deset milionů korun, což by mělo stačit přibližně pro 144 firem. V několika fázích vyšle ty nejlepší startupy až na 12 akcí po celém světě. Program je financován z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a měl by být otevřený až do konce roku 2019.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 12. 2016 17:21

    Radek (neregistrovaný)

    Tak snad ten stát dobře vybere ty startupy… Snad mají v tom Czechinvestu nějaké podnikatele, kteří mají zkušenosti s reálným vydělávání peněz.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).