Hlavní navigace

Na pozici finanční ředitelky Zoot nastupuje Lucie Zdražilová z Dámejídlo.cz

11. 6. 2019

Sdílet

Zdražilová

Zoot vedle finančního ozdravování pokračuje také v ji dříve nastartované personální obměně.  Management nově posílila Lucie Zdražilová z Dámejídlo.cz. Jedná se o třetí změnu v top managementu po příchodu Lukáš Uhla na post generálního ředitele a Roberta Vojáčka do pozice ředitele pro růst.

Hlavním úkolem nové finanční ředitelky bude po konsolidaci celého úseku nastavení jasných pravidel finančního řízení celého provozu firmy včetně důsledné kontroly nákladů.

„Za svou dosavadní profesní kariéru jsem posbírala zkušenosti jak z oblasti online obchodů, tak světa módy, což se nyní v ZOOTu krásně potkává. Nyní je nejdůležitější dostat cashflow a náklady pod kontrolu, což vidím jako jeden z hlavních problémů starého ZOOTu. Je potřeba správně nastavit a zautomatizovat finanční procesy a skladové hospodářství, které bude fungovat ve stabilním účetním systému a bude poskytovat kvalitní data pro finanční řízení podniku. A v neposlední řadě úspěšně dokončit proces reorganizace “ říká ke svému nástupu Zdražilová.

Zdražilová přišla na post finanční ředitelky ZOOT a.s. z firmy Dámejídlo.cz, kde byla v letech2013 – 2018a vedla jej jako CFO.  V roce 2018 působila jako finanční ředitelka ve společnosti Pietro Filipi po jejím ovládnutí Michalem Mičkou. Je absolventkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, oboru Ekonomika managementu podniku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).