Hlavní navigace

Netflix uvádí na český trh vlastní předplacené karty

5. 11. 2020

Sdílet

Netflix v češtině Autor: Apple TV

Česká republika se přidala k dalším 37 státům, ve kterých je možné zaplatit sledování Netflixu pomocí předplacené karty. Karty je možné koupit v několika hodnotách, brzy budou v prodeji na přibližně 1500 místech po celé republice. Netflix je s nimi možné sledovat okamžitě. Stačí setřít fólii na zadní straně, pod níž se nachází šestnáctimístný PIN. Ten pak stačí zadat do příslušného pole na stránkáchwww.netflix.com/kod.

Předplacená karta Netflix
Autor: Netflix

Předplacená karta Netflix

Pokud jde o vůbec první přihlášení do Netflixu, je potřeba si založit nový účet s využitím kódu z karty. „Pokud už zákazníci účet na Netflixu mají, mohou i tak kód do svého účtu přidat, kredity z předplacené karty mají pak přednost před spárovanou platební kartou,“ sdělila firma v tiskovém prohlášení.

Karty jsou v prodeji v hodnotách 400, 1000 nebo 4000 Kč. Všechny poukazy je možné využít k nákupu libovolné varianty předplatného. Do jednoho účtu je zároveň možné přidat i několik kódů a kredit účtu si navýšit. Při využití předplacené karty není k fungování účtu vůbec potřeba platební karta.

Předplacené karty je možné pořídit online na webu JRC, v trafikách Geco a v prodejnách Billa. Brzy budou dostupné také v drogeriích DM nebo v obchodních řetězcích Kaufland a Penny. Jejich prodej chystají rovněž obchody Pepco, Expert nebo kamenné pobočky obchodů JRC, které jsou momentálně na základě vládních opatření dočasně uzavřené.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 11. 2020 23:40

  wm6x

  Vyzkoušel jsem Netflix a pro mě je i zadarmo drahej. Zkoušel jsem tam zadat snad všechny názvy filmů, pořadů a TV soutěži a nic z toho nenašel (filmy hledám spíše klasiky jako Star Wars, Top Gun, Battlestar Galactica nebo Apollo 13). Má pro mě vůbec tato služba smysl pokud mě nezajímají nejnovější hollywoodské filmy? Inu kde nic není, tam ani smrt nebere.

 • 6. 11. 2020 8:04

  TW

  Bohužel realita dnešní doby - všechno je rozříštěné podle vlastníků autorských práv (a ti to pustí jen do své stramovací služby a za žádnou cenu to neprodají nikomu jinému)

 • 6. 11. 2020 7:03

  bez přezdívky

  Bez šance na úspěch. Pár karet se prodá jako dárek na Vánoce, pak dlouho nic a na jaře to Netflix odpíská.

 • 6. 11. 2020 14:41

  wm6x

  Je to rzotříštěné a to jsi ještě zapomněl na hromadu vlastníků práv kteří vlastní streamovací službu nemají, případně ji mají přístupnou pouze vysílacím společnostem (světe div se, i takové streamovací služby jsou). Takovým nejznámějším vlastníkem práv je Endemol, který vyrábí pořady pro TV stanice které obsah jednou odvysílají v lineárním vysílání, potom umístí krátkodobě do vlastního archivu a pak už se k tomu legálně nedostanete. Sice se lze spoléhat na to že po odvysílání práva koupí nějaká streamovací služba nebo jiná TV, ale to se v 99% případů nestane a přichází ke slovu pirátské servery jako jediný možný zdroj. Tedy pirátské servery a klasická TV přežijí ještě několik desetiletí, protože je jednoduše není čím nahradit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).