Hlavní navigace

Hybridní vysílání TV Nova se rozšířilo o několik novinek

25. 3. 2022

Sdílet

HbbTV televize Nova Autor: TV Nova

Diváci s chytrými televizory mohou při sledování televize Nova vyvolat pomocí červeného tlačítka na dálkovém ovládání několik nových funkcí. Hybridní vysílání HbbTV nyní nabízí zpravodajské vysílání TN Live a ženskou stanici Nova Lady. Nezbytnou podmínkou ke sledování hybridního vysílání je, aby byl televizor připojený k internetu. 

Obě novinky jsou umístěny v HbbTV menu, které je možné zobrazit na všech stanicích skupiny Nova. Aplikace TN Live nabízí více streamů současně, a to TN Live, TN Live 2, TN Live Svět a momentálně vzhledem k událostem i vysílání ukrajinského kanálu 1+1 International. Stream stanice Nova Lady je určen především pro diváky, kteří tuto stanici nemohou naladit jinak. 

Podle údajů televize Nova může hybridní vysílání využívat téměř 2,4 milionu diváků. Komerční televize proto vidí v technologii hybridního vysílání velký potenciál. Nyní touto cestou nabízí archiv pořadů, aplikaci Voyo, TV program, počasí anebo právě živé vysílání. Prostřednictvím HbbTV zobrazuje také zpravodajskou lištu při mimořádných událostech. 

Chcete mít každé ráno v mailu přehled aktuálních článků z Lupy? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze i týdenní přehled nebo také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 28. 3. 2022 9:01

    Martin P.

    Co se týče HbbTV u českých stanic se nejdou takové paradoxy, že zatímco v aplikaci Hbbtv televize je pořad k placenému zhlédnutí. Na webovém portálu je k zhlédnutí zdarma!?....

    Tedy novinky televizí kde ....dnes znamená včera.... ?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).