Hlavní navigace

Nova přeruší 10. června vysílání úspěšné středeční show MasterChef

Sdílet

Filip Rožánek 27. 5. 2020
MasterChef Česko Autor: TV Nova

Televize Nova přeruší vysílání aktuální řady kuchařské show MasterChef Česko a vrátí se k ní až na konci léta. Oznámila to v tiskové zprávě. „Stejně jako dlouhodobé seriály TV Nova i MasterChef Česko si dává letní pauzu,“ oznámila Nova. Naposledy se bude pořad vysílat 10. června 2020.

„Máme radost, že diváci si z MasterChef Česko udělali oblíbenou tradici. Potvrzuje to nejen aktivita sociálních medií a na webu, ale především televizní sledovanost, která v cílové skupině 15−54 let tvoří share 36,57 % a v CS 4+ přesahuje jeden milion diváků,“ poznamenala programová ředitelka TV Nova Alex Ruzek.

Letní pauzu vyplní online obsah na sociálních sítích a webu TV Nova. Tým Nova Plus se bude za finalisty a porotci každý týden vydávat po celé léto a přinese divákům letní recepty, tipy a rady. Po letní pauze se MasterChef Česko vrátí například se záchranářskou výzvou, která bude zároveň poctou náročné práci záchranářů. Úplně poprvé kamera nahlédne i do kuchyně restaurace Jana Punčocháře, který ji propůjčí soutěžícím. Jejich úkolem bude uvařit oběd pro plnou restauraci.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.