Hlavní navigace

Nova upozorňuje diváky na vypínání DVB-T doplněným logem a injektážemi

17. 12. 2019

Sdílet

DVB-T ve vysílání TV Nova Autor: TV Nova

Diváci, kteří v DVB-T multiplexu 4 sledují stanice Nova 2, Nova Action a Nova Gold, si u jejich loga mohou všimnout upozornění na blížící se konec dosavadního digitálního vysílání. Grafický prvek je vložen na vysílače v Praze a Středočeském kraji, kde se bude DVB-T vypínat v průběhu ledna.

Jedná se o vysílače Praha-Ládví, Praha-Novodvorská, Praha-ÚTB, Benešov-Kozmice, Beroun-Lhotka, Litoměřice-Michalovice, Příbram-U Hvězdárny a Rakovník-Louštín.

Skupina Nova využívá k vysílání svých stanic dvě sítě – multiplex 2, ve kterém jsou Nova a Nova Cinema, a multiplex 4, kde jsou Nova 2, Nova Action a Nova Gold. Proto navíc na všechny stanice celoplošně nasadila injektáže s informací o vypínání DVB-T. 

To nastane v případě stanic Nova a Nova Cinema už 8. ledna 2020 na žižkovském vysílači a 15. ledna 2020 na Cukráku. Stanice Nova 2, Nova Action a Nova Gold budou v multiplexu 4 vypnuty 8. ledna 2020 v Praze a 9. ledna 2020 ve Středočeském kraji. 

Podle PR manažera skupiny Nova Martina Šnýdra budou injektáže vysílány na všech stanicích každý den až do 9. ledna. Potom budou redukovány jen na stanice Nova a Nova Cinema, kde budou vidět až do 22. ledna, kdy bude ve Středočeském kraji vypnuto DVB-T vysílání multiplexu 2.

Vlevo nahoře slovní upozornění na vypínání DVB-T v multiplexu 4. Vpravo dole grafická injektáž, která se objevuje i na stanicích v multiplexu 2.
Autor: TV Nova

Vlevo nahoře slovní upozornění na vypínání DVB-T v multiplexu 4. Vpravo dole grafická injektáž, která se objevuje i na stanicích v multiplexu 2.

Vlevo nahoře slovní upozornění na vypínání DVB-T v multiplexu 4. Vpravo dole grafická injektáž, která se objevuje i na stanicích v multiplexu 2.
Autor: TV Nova

Pokračování injektáže odkazuje diváky na web s nabídkou placených platforem..


Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).