Hlavní navigace

Novou dekoraci soutěže Máme rádi Česko tvoří 4K LED obrazovky

25. 1. 2021

Sdílet

Studio Máme rádi Česko Autor: TV Prima

Televize Prima natočila deset premiérových dílů vědomostní soutěže Máme rádi Česko. Natáčení deváté řady přesunula do své budovy ve Strašnicích, kde mu vyhradila menší studio. Kvůli tomu použila jiné dekorace než dosud.

„Jsme sice v menším studiu a máme i kvůli covidu méně diváků, ale díky dekoraci z nejlepších 4K LED obrazovek, což je nejvyšší dostupná řada, to není poznat. Naopak – studio vypadá velkolepěji. Takřka každé herní kolo má speciální 3D grafiku, na které tři čtvrtě roku pracovalo patnáct grafiků. Na této dekoraci je mnoho technické práce, která se ale jednoznačně vyplatila,“ vysvětluje režisér Michael Čech.

Kvůli snížené kapacitě a vládním opatřením je ve studiu méně diváků. Všichni ve studiu museli mít negativní test na Covid-19, publikum má navíc roušky. „Současná situace pochopitelně ovlivnila i realizaci pořadu Máme rádi Česko vzhledem k tomu, jak nepříznivé jsou nyní podmínky pro hromadné natáčení. Produkce pořadu ale vytvořila testovací centrum a sestavila dokonalou logistiku testování, díky které se testovaní s negativním výsledkem nepotkali s dosud netestovanými,“ dodal režisér.

Fotogalerie nového studia:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).