Hlavní navigace

O2 představil nové televizní tarify, základní verze O2 TV vyjde na 299 korun

Sdílet

Filip Rožánek 25. 10. 2019
O2TV nový set-top box Autor: O2

Operátor O2 začne od listopadu účtovat nové ceny za svou televizní nabídku. Skladbu tarifů mění podle svého oznámení po čtyřech letech. Argumentuje mimo jiné výraznými investicemi do sportovního obsahu. 

V nabídce budou tři tarify. Základní O2 TV Bronzová přináší průřezový mix 63 kanálů (27 HD) včetně O2 TV Sport, a to za 299 Kč měsíčně. 

Za 449 Kč měsíčně pak zákazník získá v tarifu O2 TV Stříbrná 101 kanálů (45 HD). Objeví se v něm kanály O2 TV Tenis, O2 TV Fotbal, Premier Sport a další filmové, seriálové, dokumentární, dětské a sportovní programy. Nově se mohou dospělí diváci těšit také z vybraného kanálu pro dospělé. 

Nejvyšší tarif O2 TV Zlatá (749 Kč měsíčně) má v ceně všechny kanály HBO včetně HBO GO, další prémiové filmové stanice, balíček Svět s cizojazyčnými programy nebo pestrou nabídku kanálů pro dospělé.

V základní variantě bude možné dívat se na televizi v jednom okamžiku na jednom zařízení. Zákazníci, kteří si chtějí O2 TV užívat současně na více zařízeních, si mohou za 100 korun měsíčně přikoupit balíček Rodinné sledování. To umožní sledovat O2 TV v jednu chvíli na třech zařízeních současně, a to včetně set-top boxů.

Další tarif je O2 TV Modrá, který obsahuje základních 34 kanálů, z nichž 22 je v HD. Tuto televizní nabídku operátor přidává zdarma všem zákazníkům, kteří si objednají internetové připojení na doma pod názvem Internet HD, a to ve stříbrné a vyšší variantě (tj. od 499 korun měsíčně).

V posledních týdnech provázejí provoz O2 TV opakované technické potíže.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.