Hlavní navigace

O2 TV hlásí rekord ve sledovanosti Ligy mistrů

18. 9. 2019

Sdílet

O2 TV Sport Autor: O2 TV

Přímý přenos zápasu Slavie s Interem Milán vysílaný 17. září 2019 na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal sledovalo 411 tisíc diváků. Oznámil to provozovatel služby. Je to podle něj rekordní sledovanost za celou dobu existence stanice. Historický milník padl také v celkovém objemu dat, která protekla sítí O2. Maximální přenosová rychlost se blížila hranici 600 Gbps, což je pětinásobek obvyklé večerní špičky.

„Dosud bylo nejsledovanějším přenosem loňské podzimní derby Sparta – Slavia, které překonal úterní zápas Slavie v Lize mistrů téměř dvojnásobně,“ sdělila ředitelka O2 TV a digitálních služeb Dana Tomášková„Rekordní sledovanosti nyní přispívá i možnost sledovat sportovní utkání a HBO zdarma. Službu si mohou zákazníci aktivovat online na 30 dní zdarma do konce tohoto týdne. Budou tak mít možnost vidět i nedělní derby mezi pražskou Spartou a Slavií,“ dodala.

O2 TV se v uplynulých týdnech kvůli velkému zájmu diváků potýkala s technickými problémy, zákazníkům pak operátor nabídl poukázku do svých prodejen.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 9. 2019 13:06

    bez přezdívky

    Zajímala by mě metodika a způsob, jakým k tomu číslu došli...Posledně násobili počet příjímačů, kde zápas běžel číslem 2,5 a vydávali to za reálnou sledovanost, což je samozřejmě holý nesmysl a další demagogie ze strany O2...

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).