Hlavní navigace

O2 TV měla další velký výpadek, ke službě se nebylo možné přihlásit [AKTUALIZACE]

Sdílet

David Slížek 17. 10. 2019
O2TV 4K set-top box, model SML-5442TW Autor: O2

Aktualizace 18. 10. 8:45 – Služba by podle O2 už měla být znovu funkční, zprávu jsme aktualizovali. O2 doporučuje restartovat modem a set-top box.

Internetová televizní služba O2 TV měla ve čtvrtek odpoledne a večer rozsáhlý výpadek. Podle hlášení uživatelů z řady míst Česka se ke službě nebylo možné přihlásit. Problém se týkal jak webového rozhraní, tak set-top boxů.


Firma O2 potíže potvrdila na sociálních sítích. „Někteří naši zákazníci mohli zaznamenat potíže s přihlášením ke službě O2 TV. Na odstranění problémů naši technici intenzivně pracují. Děkujeme za pochopení,“ informovala například na svém facebookovém profilu.

Výpadek se týkal celé republiky, někteří uživatelé ale hlásíili, že jim služba funguje. Přesný rozsah problémů tak nebyl jasný. Potíže zřejmě začaly už během pozdního odpoledne.

Velké výpadky O2 TV zaznamenala naposledy v srpnu. V jednom případě nezvládla zájem diváků o fotbalový přenos. Firma pak zákazníkům nabídla kompenzace ve formě poukázek na nákup ve firemních prodejnách.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.