Hlavní navigace

Osobností českého e-governmentu se stal Petr Kuchař z ministerstva vnitra

26. 3. 2018

Sdílet

eOsobnost eGovernmentu

Také tuzemské státní ICT si uděluje ceny. Nominace probíhají prostřednictvím Magazínu Egovernment a následně z nich vzejde eOsobnost eGovernmentu. Letos se celkově sešlo 128 nominací.

Osobností eGovernmentu za celkový přínos se stal Petr Kuchař, ředitel odboru hlavního architekta na ministerstvu vnitra.

Kuchař byl oceněn za „přístup k plnění úlohy vedoucího pracovníka, tedy schopnostech analyzovat problémy, vést kolegy, způsobu jednání a přístupu ke kolegům a preciznosti při řešení problémů. Další důvod pro jeho nominování spočíval ve vstřícnosti, s jakou Petr Kuchař přistupuje vůči žadatelům o konzultace, a to jak z veřejného, tak soukromého sektoru. V neposlední řadě byl rovněž oceněn jeho odborný přínos pro realizaci konkrétních projektů, na kterých se útvar hlavního architekta podílí.“

Kuchař rovněž spolupracuje na Portálu občana, který by měl v ostré verzi odstartovat letos v červenci. Otcem projektu je ředitel odboru e-governmentu na vnitru Roman Vrba, který získal první místo v kategorii centrálních úřadů.

V kategorii krajů pak vyhrál Bohumil Pecold z Královéhradeckého kraje, kategorii měst ovládl Radek Řechka z městského úřadu v Dobříši a oblast obcí vyhrál zástupce starosty Prahy 1 Richard Bureš. Kompletní výsledky a nominace jsou k dispozici na oficiálním webu.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 3. 2018 10:02

  JiříK (neregistrovaný)

  Takže, jestli tomu dobře rozumím, státní úředníci se plácají po ramenou, jací jsou machři, a občan má povinnost tleskat. Ta prázdnota zdůvodnění je opravdu bezedná ...
  Aby bylo jasno, co je čtvrtletník Egoverment:
  "Magazín Egovernment je určen především pracovníkům veřejné správy na všech úrovních. Ti jej proto, v případě zájmu, obdrží ZDARMA.
  Všichni ostatní, kteří nejsou z veřejné správy a přitom mají zájem o magazín Egovernment, zaplatí 100 Kč za číslo,
  tedy 400 Kč za rok. (+ DPH)" - viz stránky "magazínu"
  Proč Lupa věnuje pozornost takovému škváru? Žeby servilnost? Jene Sedláku ... Jene, Jene!

 • 26. 3. 2018 14:35

  Za co? (neregistrovaný)

  No když se podívám za co to dostal. Schopnost vést lidi. Tak to je cena eGovermentu jako kráva...

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).