Hlavní navigace

Portál iDnes Kino představil první seriálovou novinku, komediální cyklus Světlu vstříc

6. 9. 2018

Sdílet

Světlu vstříc Autor: Mafra

Mediální skupina Mafra ohlásila první novinku z vlastní hrané tvorby, anekdotický seriál z prostředí krematoria Světlu vstříc. Dvanáctidílný cyklus byl natočen v reálných lokacích krematoria v Ústí nad Labem. Premiéra seriálu je naplánována na neděli 30. září.

V rolích zaměstnanců krematoria se představí například Ladislav Županič, Dana Batulková, Petr Čtvrtníček nebo Martin Evžen Kyšperský.

Autorem scénáře je Tomáš Hodan, který je také režisérem seriálu. Spoluautory námětu jsou Petr Čtvrtníček a Robert Geisler. Produkci zajistila společnost Lucky Man Films režiséra Davida Ondříčka.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 9. 2018 12:35

  Niemand (neregistrovaný) ---.113.245.218.static.b2b.upcbusiness.cz

  Anekdotický seriál z prostředí krematoria Světlu vstříc? Někdy mám pocit, že Štěpán Šafránek je po Járovi Cimrmanovi druhým největším a nejinspirativnějším čechem. Respektive byl v době svého mládí, protože pozdější díly Básníků už jsou většinou jen trapný prouct placement.

 • 7. 9. 2018 0:34

  retro silenstvi (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  To svetlo na konci tunelu povazuji za zadouci jenom nekteri. Vzdycky se najde dost lidi, kteri vam reknou, ze tohle je finalni trik a svudna iluze, ktera prekonava vsechny predesle. Pokud je svet neco jako Matrix, coz je velice pravdepodobne, tak tohle neni cesta ven. Stejne jako clovek si ve vztahu ke zviratum hraje na stvoritele a nema absolutne zadne zabrany, tak uplne stejne se mohou chovat i potencialni bytosti, ktere jsou v tom zebricku o stupinek vyse. Tito recyklatori dusi, kteri se vydavaji jednou za bohy a jindy za mimozemstany, nemaji lidske emoce, a clovek je jim stejne tak lhostejny jako moucha pavoukovi. Je pro ne zajimavy mozna jako zdroj energie. A oni mohou vedet i to, ze clovek je na jednu stranu bozstvi blize, protoze ma svobodnou vuli. Stejne jako nikde neni napsano, ze clovek je opravdu a realne nadrazeny zviratum. Vsechno je relativni.