Hlavní navigace

Potvrzeno: Markéta Fialová opouští TV Nova, nastupuje na CNN Prima News

11. 9. 2019

Sdílet

Markéta Fialová Autor: TV Nova

Televize Nova po 14 letech přichází o jednu z tváří svého zpravodajství a publicistiky. Konkurenční Prima v tiskové zprávě potvrdila, že do projektu CNN Prima News nastupuje Markéta Fialová. Ta v posledních letech moderovala publicistický pořad Střepiny.

„Jsme přesvědčeni, že bude významnou a výraznou posilou v týmu CNN Prima News,“ uvedl v tiskové zprávě generální ředitel Primy Marek Singer. „Moje profesní kariéra začala kdysi právě na Primě. Příležitost být u startu CNN Prima News v České republice je pro mě velmi lákavá, je to výzva, na kterou se moc těším,“ dodala Markéta Fialová.

Kariéra moderátorky začala v roce 1993 na tehdejší TV Premiéra. Hlavní zpravodajství na ní uváděla až do roku 2001, mezitím se stanice přejmenovala na TV Prima. Fialová pracovala rovněž v České televizi, před nástupem na Novu se v ní tři roky podílela na pořadu Fakta ČT.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 9. 2019 16:08

    dejvkatel LBC

    Desítky mnohem profesionálnějších redaktorů přestupují a nikdo se tím nezaobírá. Divím se, že zrovna redaktorka TV Nova, jejíchž zpravodajství má mezi lidmi nejmenší důvěru (tedy po čínském Barrandovu), se těší takové mediální pozornosti, jako kdyby se jednalo o Larry Kinga.

    11. 9. 2019, 16:10 editováno autorem komentáře

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).