Hlavní navigace

Pražské městské části a středočeská města se mohou vzdělat o DVB-T2

22. 10. 2019

Sdílet

Kampaň DVB-T2 - Otakar Brousek mladší Autor: Frmol

Ministerstvo průmyslu a obchodu pořádá ve čtvrtek 24. října 2019 dopolední bezplatný seminář pro zástupce pražských městských částí a středočeských měst.

 Předseda Koordinační expertní skupiny Pavel Dvořák na něm představí důvody a legislativní předpoklady přechodu na DVB-T2. Marcel Procházka z Českých radiokomunikací naváže informacemi o technickém zajištění přechodu a certifikaci přijímačů. Technický ředitel České televize Michal Kratochvíl popíše blížící se vypínání DVB-T multiplexu ČT v Praze a středních Čechách, které připadá na 27. listopadu. Jednatel Digital Broadcasting Radim Pařízek bude informovat o přechodu Multiplexu 4.

Servisní technik Jakub Melín poradí s nutnými úpravami společných antén pro příjem DVB-T2 a seminář uzavře zástupce Asociace krajů Dušan Matys, který představí státní příspěvky na nákup přijímačů. Předpokládaný konec akce je ve 12.30, moderátorem je Jan Potůček z agentury Taktiq Communications.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).