Hlavní navigace

Prima bude ve své hybridní aplikaci nabízet přístup ke sportovnímu obsahu O2TV

29. 3. 2018

Sdílet

O2 Sport HbbTV Autor: O2

Prima se domluvila s operátorem O2 na přesunu hybridní služby O2 TV Sport Na den. Od konce března tak budou moci diváci sledovat sportovní obsah kanálu O2 TV Free výhradně prostřednictvím HbbTV aplikace televize Prima. 

Pro nákup denního tarifu stačí stisknout červené tlačítko pro přístup do hybridního prostředí, kliknout na záložku O2 TVSport Na den a zaplatit poplatek 69 Kč na den. Zákazníci tak získají kromě O2 TV Sport také kanály O2 TV Tenis a O2 TV Fotbal včetně funkce tzv. multidimenze. 

Přesunem O2 TV Sport na Primu chceme odstranit bariéry v přístupu k placenému a exkluzivnímu sportovnímu obsahu, který je doménou světa placené televize, vysvětluje Branislav Valo, zodpovědný za vedení O2 TV. 

O2 TV Sport divákům nabízí mimo jiné přenosy z fotbalové Ligy mistrů, zápasy české nejvyšší fotbalové soutěže nebo kompletní tenisový okruh WTA. V neděli 1. dubna od 18 hodin mohou předplatitelé sledovat zápas mezi pražskou Slavií a Zlínem.  

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).