Hlavní navigace

Prima se inspirovala u Radiokomunikací, bude označovat přijímače pro HbbTV

4. 10. 2019

Sdílet

Prima. - HbbTV nové prostředí únor 1918

V prodejnách s elektronikou se brzy u některých televizních přijímačů objeví nový štítek. Televize Prima se inspirovala u Českých Radiokomunikací a chce zákazníkům usnadnit nákup přijímačů podporujících funkci hybridní televize (HbbTV). 

„Pokud si nevíte rady, jaké televize funkci červeného tlačítka podporují, je nejlepší se orientovat podle ověřené pečetě od Českých radiokomunikací, kterou v brzké době doplní i naše pečeť iPrima. Můžeme říct, že všechny televize, které jsou označeny zlatou pečetí, a podporují tak DVB-T2, mají funkci HbbTV (pouze na Samsung si aplikaci musíte sami stáhnout),“ vysvětluje v rozhovoru na webu Prima Ženy produktová manažerka HbbTV Iva Nesrstová.


Autor: TV Prima

Komerční stanice podporuje rozvoj interaktivních televizních služeb dlouhodobě. Je to pro ni slibný zdroj příjmů z reklamy a zároveň se tím prodlužuje čas strávený diváky se skupinou Prima.

„Stále se snažíme zlepšovat naše služby jak už z technického hlediska, tak z obsahového. Nedávno se nám podařilo získat práva na mnoho krásných pohádek pro děti a velké množství dokumentů, které rozšiřují nabídku Prima Zoom. Do budoucna plánujeme navyšovat videoobsah o novinky, které ještě ani v televizi neběžely. Například v půlce října uvedeme film, který byl nedávno v kinech a na televizní obrazovky se dostane až později – Ženy v běhu,“ dodala Nesrstová.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).