Hlavní navigace

Prima spustila VOD službu Prima Pauza, spolupracuje se Seznamem

22. 7. 2021

Sdílet

Prima Pauza Autor: TV Prima

Televizní skupina Prima spustila platformu Prima Pauza pro mladé a zaneprázdněné uživatele, kteří nemají tolik času, aby zhlédli celý pořad. Nabízí například seriály z produkce televize Prima sestříhané na 12 minut nebo vystřižené segmenty z různých pořadů.

„Prima Pauza cílí na mladé publikum, které je díky sociálním sítím zvyklé na zábavu a krátká videa, rozhodli jsme se tak, že pro ně vytvoříme na míru novou platformu, založenou na stručném, ale výstižném obsahu, který je možné sledovat v každé krátké pauze. Kromě zábavy a oblíbených seriálů pro Prima Pauzu vytváříme vlastní obsah a bonusová videa k novým pořadům skupiny Prima,“ vysvětluje Filip Vážanský, manažer nelineárního obsahu skupiny Prima, který za novou platformou stojí. 

Prvními pořady jsou vykrácené seriály Krejzovi, Ohnivý kuře, Přístav a V.I.P. vraždy. Z dalších pořadů jsou k vidění recepty z pořadů Karolína, domácí kuchařka a S Italem v kuchyni. Zařazeny jsou i návody z Vychytávek Ládi Hrušky, nechybí ani cestovatelský pořad Ženy na cestách nebo reality show Tlouštíci či talk show Nečum na mě. 

Obsah je možné zhlédnout zdarma bez registrace, vybraný obsah mohou v rámci spolupráce vidět i uživatelé portálu Stream.cz. „Rozhodli jsme se prohloubit stávající spolupráci společnosti Seznam se skupinou Prima a synergicky propojit naše síly. Prima nám poskytuje vlastní video obsah, který jí pomáháme dostat k další cílové skupině a onlinovým divákům. Výsledkem je větší vizibilita Prima pořadů a společná monetizace již existujícího televizního obsahu,“ tvrdí Igor Kalaš, který v Seznamu odpovídá za rozvoj obchodních příležitostí.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 7. 2021 16:08

    Jan Miksa (neregistrovaný)

    Jsem oficiálně v cílové skupině této služby, ale zkracování pořadů mi vadí i u jiných TV archivů, tedy že místo 2hodinového streamu tam dají hromadu 5minutových videí. Nějak se našim TV a VOD cílení na mladou generaci nedaří

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).