Hlavní navigace

Produktový manažer T-Mobile TV Václav Zadina ke konci roku 2018 skončil ve funkci

2. 1. 2019

Sdílet

Václav Zadina, T-Mobile Autor: Karel Choc

Václav Zadina nastoupil původně do společnosti T-Systems, která provozuje IPTV služby na uzavřeném optickém okruhu již od roku 2006. Primárně se ale při jejím rozšiřování spoléhala na zasíťování nových lokalit a spolupráci s developery. Televizní služba tedy nebyla pro T-Mobile novinkou, navíc využívala technologii Nangu TV (stejnou jako třeba O2 TV, pozn. redakce).


Autor: Karel Choc

Václav Zadina

I proto jsme se rozhodli překlopit televizi do světa T-Mobile, abychom ji mohli nabídnout všem našim zákazníkům a nejenom jim. Na rozdíl třeba od Slovak Telekomu nevlastníme tolik pevných přípojek a nechtěli jsme se jejich rozsahem omezovat, a zvolili jsme tak to nejsvobodnější řešení fungující na jakékoliv konektivitě. Tomu jsme přizpůsobili už existující službu a zlepšili některé parametry, popisoval v roce 2016 v rozhovoru pro DigiZone.cz vznik T-Mobile televize Zadina, odpovědný za její produktový marketing.

Po dvou letech ale Zadina svoji pozici v T-Mobile opustil. Ano, končí v T-Mobile ke konci roku 2018, nicméně na manažerských pozicích za celou platformu T-Mobile IPTV se personálně nic nemění, na těchto pozicích byli a jsou Andrej Miklánek a Marcel Šatánek, uvedla pro DigiZone mluvčí operátora Anna Hroudová

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).