Hlavní navigace

Prohlédněte si trailery tří novinkových pořadů internetové televize Stream

7. 8. 2018

Sdílet

Expertiza Autor: Stream.cz

Při představení podzimních programových novinek z vlastní tvorby videoplatformy Stream.cz zveřejnila mateřská společnost Seznam trojici upoutávek k vybraným dokumentárním pořadům.

Jak vypadá skutečná policejní práce?

Prvním z propagovaných pořadů je série Expertíza, ve které se forenzní genetička Halina Šimková soustředí na odhalování faktických nesmyslů v amerických kriminálních seriálech. 

Divákům dále předvede, co dokáže moderní genetika i forenzní technologie, a uvede také některé kuriózní případy ze své dlouholeté praxe u Interpolu a v Kriminalistickém ústavu. 

Jak být národem pivařů…

Více než čtyři sta podniků po celé České republice se pyšní přívlastkem pivovar. V novém cyklu Pivní republika se je pokusí zmapovat pivní fanoušek David Binar, který jednotlivé provozovny objíždí, nasává jejich poetiku, odhaluje historii i současnost a ochutnává jednotlivá piva. 

Autoři se ale snaží zachytit i každodenní problémy i radosti sládků a těžkosti jejich řemesla. Pomocí vybraných atrakcí a dalších doprovodných akcí také dokládá, že cestu do pivovaru si může užít nejen tatínek, ale také celá rodina.

Česko z pohledu pilota

Osmidílný cestopisný dokument Kokpit dokořán nabídne divákům pohled na naši zemi ze zcela jiné perspektivy – z pilotní kabiny ultralehkého letadla. Jeho hrdiny bude nejen krajina, ale také letadlo a jeho piloti. 

Pořad tak přiblíží Českou republiku nejen z ptačí perspektivy, ale divákům názorně předvede také vše, co obnáší být pilotem malého letadla.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 8. 2018 17:23

    retro silenstvi (neregistrovaný)

    V podstate chmelova piva obsahuji tzv. fytoestrogeny, coz jsou rostlinne latky, ktere mohou v lidskem tele napodobovat funkci zenskych pohlavnich hormonu tj. estrogenu. Maji proste velmi podobnou strukturu, takze se mohou vazat na odpovidajici receptory. Dostavaji se do piva prave z chmele, ktery je jednim z nejvetsich zdroju fytoestrogenu. Tech zdroju existuje cela rada a strava moderniho cloveka uz obsahuje techto latek nadbytecne mnozstvi i bez chmele. Ale neni to cele tak jednoduche. Presto se objevuji varovne clanky, ktere upozornuji muze, aby se meli na pozoru pred timto napojem spravnych chlapu. Problemy s erekci a zenske telesne tvary jsou rozhodne vzdy jedna z moznosti s kterou je nutne pocitat :D
    https://www.independent.co.uk/life-style/food-and-drink/ipa-man-boobs-beer-hops-weight-gain-hormones-phytoestrogens-moobs-brewers-droop-a7934306.html

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).