Hlavní navigace

Prohlédněte si trailery tří novinkových pořadů internetové televize Stream

Sdílet

Jan Brychta

Při představení podzimních programových novinek z vlastní tvorby videoplatformy Stream.cz zveřejnila mateřská společnost Seznam trojici upoutávek k vybraným dokumentárním pořadům.

Jak vypadá skutečná policejní práce?

Prvním z propagovaných pořadů je série Expertíza, ve které se forenzní genetička Halina Šimková soustředí na odhalování faktických nesmyslů v amerických kriminálních seriálech. 

Divákům dále předvede, co dokáže moderní genetika i forenzní technologie, a uvede také některé kuriózní případy ze své dlouholeté praxe u Interpolu a v Kriminalistickém ústavu. 

Jak být národem pivařů…

Více než čtyři sta podniků po celé České republice se pyšní přívlastkem pivovar. V novém cyklu Pivní republika se je pokusí zmapovat pivní fanoušek David Binar, který jednotlivé provozovny objíždí, nasává jejich poetiku, odhaluje historii i současnost a ochutnává jednotlivá piva. 

Autoři se ale snaží zachytit i každodenní problémy i radosti sládků a těžkosti jejich řemesla. Pomocí vybraných atrakcí a dalších doprovodných akcí také dokládá, že cestu do pivovaru si může užít nejen tatínek, ale také celá rodina.

Česko z pohledu pilota

Osmidílný cestopisný dokument Kokpit dokořán nabídne divákům pohled na naši zemi ze zcela jiné perspektivy – z pilotní kabiny ultralehkého letadla. Jeho hrdiny bude nejen krajina, ale také letadlo a jeho piloti. 

Pořad tak přiblíží Českou republiku nejen z ptačí perspektivy, ale divákům názorně předvede také vše, co obnáší být pilotem malého letadla.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?