Hlavní navigace

Podzimní Stream nabídne drogové podsvětí i komediální seriál s Bolkem Polívkou

6. 8. 2018

Sdílet

Bolek Polívka, Hasičárna Telecí Autor: Stream.cz

UVNITŘ GALERIE – Podzimní schéma internetové televize Stream bude tvořeno nejen původní komediální a dobrodružnou tvorbou této platformy, ale nabídne i naučné seriály a další pořady z vlastní produkce

Páteř podzimní programové nabídky bude tvořit dvojice oddychových seriálů. Hlavní roli v prvním z nich, komediální sérii Hasičárna Telecí o sboru dobrovolných hasičů, ztvárnil známý komik Bolek Polívka. Spíše pro ženské publikum je pak určena druhá řada každodenně vysílaného sitcomu Kadeřnictví. 


Autor: Stream.cz

Hrdinky druhé série sitcomu Kadeřnictví.

Program Seznam TV bude znám koncem srpna

Všechny pořady i seriály jsou natáčeny v televizní kvalitě, aby mohly být využity i ve vysílání televizní stanice Seznam TV. Televizním standardům se přizpůsobuje i stopáž jednotlivých epizod natáčených seriálů. Jeden díl Hasičárny Telecí tak bude trvat dvanáct a půl minuty, aby vyhověl očekávání televizních diváků. U seriálu Kadeřnictví ale stávající kratší stopáž jednotlivých epizod zůstane, potvrdila serveru DigiZone novou produkční strategii platformy Stream její PR specialistka Hana Holubová.

Který ze současných nebo chystaných seriálů a pořadů vysílaných na Streamu se nakonec objeví i na televizní obrazovce jako regulérní programová součást stanice Seznam TV, se v současnosti v rámci programového oddělení intenzivně řeší. Divákům a odborné veřejnosti bude podzimní programové schéma televize Seznam představeno na tiskové konferenci naplánované na čtvrtek 30. srpna. 

Kolik střel vypálí šestiranný revolver?

Další podzimní novinkou v programové nabídce Streamu je reportérský cyklus Černota, který mapuje pražské drogové podsvětí. Na odhalování nesmyslů v amerických kriminálkách se zaměří zkušená česká forenzní genetička v pořadu Expertiza. 


Autor: Karel Choc

Programový ředitel Igor Kalaš.

Na podzim jsme připravili více jak deset nových pořadů a seriálů, přičemž několik dalších ještě do konce roku představíme, láká diváky ředitel obsahu Seznam.cz Igor Kalaš.

Diváci se mohou dále těšit na naučné, zábavné, mysteriózní i cestovatelské pořady. Českou republiku jako zemi plnou tajemných příběhů představí série Tajemno, nejlepší pivo natočí Pivní republika a uměleckým počinům se budou věnovat Vetřelci a plameňáci. Dětem Stream nabídne každý měsíc stovky nových příběhů v sekci Pohádky.

Hasičárna Telecí

Jednotka dobrovolných hasičů z vesničky Telecí je neakceschopná. Obec se tak dostává do nedůstojné situace, kdy v případě požáru bude muset zasahovat jednotka z nepřátelské vesnice Jelení. To a také fakt, že na hasičské příspěvky je vázaná i jednotkou tolik oblíbená hospoda, o kterou mají nyní přijít, spojí dohromady rozhodčího Pazderu (Bolek Polívka), důchodce Houdka (Jan Vlasák), výčepního Bohdana (Norbert Lichý), cholerického traktoristu Salabu (Michal Isteník), myslivce Fajmona (Petr Vančura), starostu Karla (Alan Novotný) a jeho syna Dominika (Filip Březina). Hlavní motivací a podmínkou nejmladších členů je účast na hasičských závodech v královské disciplíně – hasičském útoku. I přes obtíže, jako je chronický nedostatek členů, nepodařený cvičný výjezd nebo hasičské auto potajmu předělané na bar, vyrazí nové družstvo na své první závody. Obhájí svou čest a porazí sousední Jelení? A jak si poradí s tím, když začne skutečně hořet? To vše mohou diváci sledovat od 15. září každou sobotu.

Kadeřnictví

Komediální série z prostředí kadeřnického salónu, kde jsou hybnou silou ženy několika generací, se dočká svého pokračování v podobě druhé jednadvacetidílné série. V hlavních rolích se opět představí Jana Krausová, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Jana Stryková, Patricie Solaříková, Jana Bernášková a nově Sandra Černodrinská. V epizodních rolích diváci uvidí pak například Romana Vojtka, Miroslava Hanuše a Vladimíra Kratinu. Seriál zaměřený převážně na ženské publikum bude Stream.cz vysílat třikrát týdně v šestiminutových dílech, a to v pondělí, středu a pátek. Diváci se na něj mohou těšit od 3. září.

Infotainment, publicistika, zábava

V nabídce internetové tvorby Stream.cz se mohou diváci těšit mimo jiné na nové díly spotřebitelského pořadu A Dost! s Janem Tunou či dokumentárního cyklu Krvavá léta s Jiřím Padevětem. Pokračování se dočkají i formáty, které odstartovaly na jaře, jako například U stánku s Hugo Hromasem, HitStory s Janem Dědkem a Výlety do minulosti s Alešem Ulmem. Zcela nové podzimní pořady dávají díky množství a širokému záběru témat dopřát divákům různorodých zájmových skupin.

Černota

Drogové podsvětí Prahy je odhaleno v novém dokumentárním pořadu Černota. Autentické záběry natočené skrytou kamerou přímo z ulic našeho hlavního města vtáhnou diváky do organizovaného zločinu a ukáží jim příběhy lidí, kteří žijí za hranicí zákona.Hlavní aktéři ve třinácti dílech odkryjí, jak funguje organizovaná síť afrických naháněčů a proč s tím policie nic nedělá. Stráví den s drogově závislým a názorně ukážou, jak je snadné se v Praze živit jen pomocí krádeží. Otevřou starou kauzu s čištěním lístků na městskou dopravu a ověří, že tyto praktiky stále fungují. Vydají se do nebezpečných squatů, které využívají uživatelé drog jako svoje obydlí. Každý týden od 6. září.

Vetřelci a plameňáci

Kulturní pořad o umění ve veřejném prostoru, které je všude kolem nás. Moderátorem i autorem současně je sochař Pavel Karous, který je známý svou kritikou v projektu Vetřelci a volavky. V každém z dvanácti dílů podrobí svému odbornému hodnocení tři výjevy. Jaké sochy stojí v ČR za povšimnutí a kterým se klidně můžou lidé vyhnout obloukem, prozradí Pavel Karous už v říjnu.


Autor: Stream.cz

Pavel Karous

Tajemno

Cyklus, který mapuje zajímavá místa České republiky s tajemnou nebo záhadnou minulostí či atmosférou. Objevuje zapomenuté příběhy, pozoruhodné osudy lidí, staveb a prostranství ukrývajících dávná tajemství. Diváci se tak vydají po stopách Juditina mostu, příběhu Branišovského lesa, tajemství hradu Svojanov a mnoha dalších.


Autor: Stream.cz

Tajemná zákoutí Česka.

Pivní republika

V Česku je více než čtyři sta pivovarů. Pivní expert David Binar je v novém cyklu Pivní republika objíždí, nasává jejich poetiku, odhaluje historii i současnost, a především ochutnává jednotlivá piva. Vedle toho zachycuje problémy i radosti sládků a těžkosti jejich řemesla. Zároveň také radí, jak si díky různým atrakcím a výletním možnostem může cestu do pivovaru užít nejen tatínek, ale celá rodina.


Autor: Stream.cz

David Binar

Kokpit dokořán

Osmidílný cestopisný dokumentární cyklus z pilotní kabiny nabídne pohled na naši zemi ze zcela jiné perspektivy. Hlavními hrdiny budou nejen krajina, ale také letadlo a jeho piloti. Jak vypadá Česká republika z ptačí perspektivy a co vše obnáší být pilotem malého letadla, přiblíží pořad Kokpit dokořán.

S mačetou do divočiny

Kdo je sneakerhead nebo crush a co znamená, že je hudba lit a někdo cringe, prozradí průvodce slovníkem dnešních teenagerů Johny Machette v pseudodokumentu společně s Marcelem Vašinkou.

Adéla radí

Stand up komička Adéla Elbel na jaře debutovala na Stream.cz v pořadu Jak ušetřit, na podzim si pro diváky Streamu připravila poradnu. Jelikož je nejen krásná, ale umí zároveň cokoliv, rozhodla se rozšířit své pole působnosti a radit divákům prakticky ve všem. V jednotlivých epizodách se lidé dozví, jak žít a jak se prodrat nástrahami dnešního světa s úsměvem na tváři.


Autor: Stream.cz

Adéla Elbel

Expertiza

Zkušená forenzní genetička Halina Šimková odhaluje faktické nesmysly amerických kriminálních seriálů a zároveň ukazuje, co vše moderní genetika dokáže rozklíčovat. Divákům pořadu odkrývá kuriózní případy ze své dlouholeté praxe (Interpol, Kriminalistický ústav) s cílem přiblížit lidem skutečnou práci policejních expertů.


Autor: Stream.cz
Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 8. 2018 17:55

    retro silenstvi (neregistrovaný)

    Nejlepsi zpusob boje proti drogovym dealerum, kteri vubec nemuseji pochazet z Afriky, je uplna a dusledna legalizace konopi na nizozemsky zpusob. V kazdem letaku ze supermarketu se inzeruje droga (tvrdy chlast) a vubec nikomu to nevadi. Tak proc by si plnolety a svepravny Cech nemohl koupit par gramu suseneho konopi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).