Hlavní navigace

Prostudujte si Průvodce světem červeného tlačítka od společnosti R2B2

9. 3. 2018

Sdílet

HbbTV

Společnost R2B2, která v HbbTV prostředí nabízí nákup a prodej programatické reklamy, sestavila vlastního Průvodce světem červeného tlačítka od R2B2. Ten je primárně zaměřen na zadavatele reklamy, kterým detailně představuje dostupné formáty, ale také definuje možné strategie, jak reklamy v hybridní televizi využít co nejefektivněji.

K TÉMATU: Co dělat, aby se z HbbTV nestala další reklamní platforma, která lidí donutí ji deaktivovat?

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 3. 2018 13:33

  David1234 (neregistrovaný)

  Myslel jsem si že HbbTV přinese nový zajímavý obsah. Zatím to vypadá jenom na další reklamu které se nedá zbavit, protože buď vypnu HbbTV kompletně a to nechci.

 • 9. 3. 2018 15:37

  Michal Kubeček

  Je to sice trochu cynický pohled, svým způsobem je lepší, když se vybarví hned na začátku místo toho, aby diváky nechali zvyknout si na praktickou službu a pak postupně přidávali víc a víc reklamy a nechali je říkat si "ještě pořád se to dá vydržet".

 • 26. 6. 2018 14:58

  David (neregistrovaný)

  HbbTV je služba, která je pro diváky zdarma podobně jako většina obsahu na internetu. A protože je zdarma, porvozovatelé HbbTV musí její provoz zaplatit z reklamních peněz. Stejný princip jako na Internetu. HbbTV bez reklamy - zdarma. Netflix bez reklamy - placený obsah.

 • 26. 6. 2018 15:00

  David (neregistrovaný)

  HbbTV je služba, která je pro diváky zdarma podobně jako většina obsahu na internetu. A protože je zdarma, porvozovatelé HbbTV musí její provoz zaplatit z reklamních peněz. Stejný princip jako na Internetu. HbbTV s reklamou - zdarma. Netflix bez reklamy - placený obsah.