Hlavní navigace

První společná nabídka UPC a Vodafonu obsahuje půlroční slevu na pevný internet

2. 9. 2019

Sdílet

Vodafone - logo Autor: Vodafone ČR

Firmy Vodafone a UPC spojily prodej i zákaznickou péči a přišly s první společnou nabídkou. Zákazníci Vodafonu si tak k „neomezenému“ tarifu operátora mohou koupit pevné připojení od UPC (a základních 30 televizních programů) za akční cenu 399 Kč. 

Zvýhodnění platí pro všechny rychlosti (až do 500 Mbit/s), ale jen na půl roku – poté budou zákazníci muset začít platit plnou ceníkovou cenu (u 500 Mbit/s připojení je to u UPC momentálně 929 Kč měsíčně (včetně pronájmu modemu) s ročním závazkem nebo 1129 Kč bez závazku). 

Oněch 399 Kč je cena, kterou zájemce o „neomezený“ tarif Vodafonu musí zaplatit tak jako tak. Pořízení pevného připojení je totiž jednou z podmínek tarifu. Další je omezení rychlosti mobilního připojení na 10 Mbit/s. A další je pořízení nejméně dvou SIM karet. Čím víc jich uživatel objedná, tím méně za jednotlivou kartu platí, ale dohromady se cena multiSIM tarifu vždy šplhá k 2 000 Kč a výše. Podrobněji viz Vodafone uvádí tarif s „neomezenými daty“, ale s omezenou rychlostí a dalšími háčky.

Pokud ale někdo už připojení od UPC vlastní, může při pořízení „neomezeného“ tarifu Vodafonu 399 Kč měsíčně ušetřit. Může totiž získat tarif Vodafone Neomezený pro UPC zákazníky, který už podmínku pořízení dalšího pevného připojení neobsahuje. Při objednání mobilního tarifu jen musí zájemce zadat číslo své smlouvy s UPC.


Spojení prodeje Vodafonu a UPC znamená, že zákazníci si mohou nově veškeré služby UPC objednat v prodejnách Vodafonu – a platí to samozřejmě i naopak. Spojenou síť obou operátorů Vodafone začal označovat marketingovým názvem GigaSíť.

Svou nabídku neomezených dat představil také konkurenční T-Mobile – viz Neomezená data jsou tady. T-Mobile začne nové tarify prodávat od září. Poslední z trojice síťových operátorů, O2, má své novinky představit v půlce měsíce. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).